دسترسی سریع


به کانـال کـانـون وکلای دادگستـری استـان خوزستـان در تلگـرام بپیوندید
  • دعوت نهاد ریاست جمهوری از روسای کانون های وکلای دادگستری

  • 	نشست هم اندیشی اتحادیه و روسای کانون های وکلای دادگستری و مسئولان مرکز مشاوران با ریاست محترم قوه قضائیه

  • جزئیات دیدار رئیس قوه قضائیه با رؤسای کانونهای وکلای دادگستری و مرکز مشاوران حقوقی قوه قضائیه

  • 	حضور اعضای هیات مدیره و رئیس کانون وکلای خوزستان به همراه دکتر امینی ریاست محترم کانون وکلای دادگستری مرکز، در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی

نشست صمیمانه رئیس کل دادگستری خورستان و اعضای هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری استان

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل :
این نشست دوشنبه با حضور رئیس کل دادگستری خوزستان، معاونت رئیس کل دادگستری خورستان، رئیس دادگاه انقلاب خوزستان و همچنین نوال نزاری رئیس محترم کانون وکلای دادگستری خوزستان و اعضای هیأت مدیره دوره ای این کانون و تعدادی از مقامات کانون وکلا برگزار شد.

در این جلسه، «سرکار خانم دکتر نوال نزاری» با ارائه خلاصه ای از گزارش عملکرد دوره ای هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری خوزستان و تقدیر از تعامل خوب مقامات قضائی با وکلای استان، از تمهیدات بعمل آمده توسط مقامات محترم قضائی استان در زمینه تسریع رسیدگی به پرونده ها ، تشکر ویژه ای انجام دادند.

وی همچنین اظهارامیدواری کرد، هیأت مدیره جدید با قدرت و توانمندی مضاعف در راه پیشبرد اهداف کانون وکلای دادگستری خوزستان گام های موثرتری خواهد برداشت.

گفتنی است، اعضای حاضر در این نشست نقطه نظرات خود را راجع به موضوعات مبتلابه اعلام داشته و پس از تبادل نظر، جلسه به پایان رسید.

در انتها تصاویری را از دریچه دوربین کانون وکلای خوزستان مشاهده میفرمایید:

k (10)

k (4)

k (9)

k (11)

امروز یک شنبه 26 خرداد 1398 1:51 ب.ظ

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.