دسترسی سریع


به کانـال کـانـون وکلای دادگستـری استـان خوزستـان در تلگـرام بپیوندید
  • دعوت نهاد ریاست جمهوری از روسای کانون های وکلای دادگستری

  • 	نشست هم اندیشی اتحادیه و روسای کانون های وکلای دادگستری و مسئولان مرکز مشاوران با ریاست محترم قوه قضائیه

  • جزئیات دیدار رئیس قوه قضائیه با رؤسای کانونهای وکلای دادگستری و مرکز مشاوران حقوقی قوه قضائیه

  • 	حضور اعضای هیات مدیره و رئیس کانون وکلای خوزستان به همراه دکتر امینی ریاست محترم کانون وکلای دادگستری مرکز، در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی

گزارش تصویری از جمع آوری اقلام مورد نیاز سیل زدگان خوزستان توسط ستاد مرکزی کانون وکلای دادگستری خوزستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون :وکلای نوع دوست کانون وکلای دادگستری خوزستان پس از وقوع سیلاب و تخلیه برخی مناطق سیل زده به یاری مردم در گیر سیل شتافتند و اقدام به جمع آوری تهیه و توزیع اقلام مورد نیاز آن ها کردند. و این اقلام در روستای بامدژ یکی از روستا های اطراف سوسنگرد ،این کمک ها جمع آوری و برای مردم در گیر سیل ارسال شد.

k1 (4)


k1 (3)


k1 (2)


k1 (5)


k1 (7)


k1 (6)


k1 (8)


k1 (10)


k1 (11)

k1 (14)


k1 (16)


k1 (15)


k1 (19)


k1 (22)


098A0177

098A0170


098A0173

امروز یک شنبه 26 خرداد 1398 1:08 ب.ظ

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.