دسترسی سریع


به کانـال کـانـون وکلای دادگستـری استـان خوزستـان در تلگـرام بپیوندید
  • دعوت نهاد ریاست جمهوری از روسای کانون های وکلای دادگستری

  •  دیدار هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان خوزستان با وزیر محترم دادگستری جناب آقای دکتر آوایی در محل وزارت دادگستری برگزار گردید

  • دیدار اعضای هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان خوزستان با جناب آقاي مهندس رحیمی مدیرکل صداوسیمای مرکز خوزستان

  • 	حضور اعضای هیات مدیره و رئیس کانون وکلای خوزستان به همراه دکتر امینی ریاست محترم کانون وکلای دادگستری مرکز، در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی

پیام کمیسیون روابط عمومی کانون وکلای دادگستری خوزستان به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

نقش و جایگاه ارتباطات در دوام و بقای سازمانها انکار ناپذیر است و سازمانی موفق تر است که با بهره گیری بهینه از ابزار و فنون نوین ارتباطی و نیروی انسانی خلاق ،مبتکر و کارآمد نقش خود را در میان مخاطبان و جامعه هدف پررنگتر نماید. در این راستا روابط عمومی هر دستگاه یا نهاد می تواند نقش ارزنده ای در توسعه فرهنگ پاسخگویی و شفاف سازی افکار عمومی نسبت به رخدادهای درون سازمانی و آشکار ساختن خط مش و موضع گیری سازمانها در عرصه های مختلف ملی و منطقه ای و بین الملل داشته باشد. چرا آن روابط عمومی رکن اصلی نظام ارتباطی و اطلاع رسانی دستگاه و حلقه ارتباطی بین مدیریت ،کارکنان و جامعه می باشد.

روز 27 اردیبهشت برابر با 17 ماه مه،که به عنوان روز ارتباطات و روابط عمومی نامگذاری شده است. بهانه ای است تا یادآور شویم که مولفه های توسعه و پیشرفت یک جامعه و سازمان در گرو روشنگری افکار عمومی ،مردم داری و احترام به حقوق و حفظ کرامت انسانی است. ضمن گرامیداشت این روز بزرگ و قدردانی از همه تلاشگران و دست اندرکاران حوزه ارتباطات و روابط عمومی،فرا رسیدن این روز را به همه این عزیزان صمیمانه شاد باش می گوییم.

اداره روابط عمومی و امور بین الملل

کانون وکلای دادگستری خوزستان

امروز آدینه 03 خرداد 1398 3:17 ب.ظ

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.