دسترسی سریع


به کانـال کـانـون وکلای دادگستـری استـان خوزستـان در تلگـرام بپیوندید
  • دعوت نهاد ریاست جمهوری از روسای کانون های وکلای دادگستری

  •  دیدار هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان خوزستان با وزیر محترم دادگستری جناب آقای دکتر آوایی در محل وزارت دادگستری برگزار گردید

  • دیدار اعضای هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان خوزستان با جناب آقاي مهندس رحیمی مدیرکل صداوسیمای مرکز خوزستان

  • 	حضور اعضای هیات مدیره و رئیس کانون وکلای خوزستان به همراه دکتر امینی ریاست محترم کانون وکلای دادگستری مرکز، در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی

نشست کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با کانون وکلای خوزستان

این نشست در راستای تعامل نهادهای تخصصی و بویژه کانون های وکلا با مجلس شورای اسلامی بعنوان نهاد قانون گذار برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، در این نشست که در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، پیرامون بیان مشکلات نظام قانونی حاکم بر نهاد وکالت و تعامل کانون وکلا با نهاد قانون گذاری، مسائلی مطرح شد‌.

همچنین در این نشست، ریاست کانون وکلای خوزستان به بیان دغدغه ها و مشکلات روز وکلا و نگرانی های آن ها پرداخت؛ از جمله انتقاد از طرح های غیر تخصصی در خصوص دخالت و نقض نظام حاکم کنونی، لزوم اصلاح قوانین و مقررات این حوزه با دخالت توسط متخصصین و ذی نفعان این حوزه و رفع خلاءهای موجود در قوانین را خواستار شد.

همچنین عدم تعیین تکلیف مشاورین موضوع ماده ۱۸۷ قانون برنامه سوم توسعه و لزوم الحاق این گروه به کانون وکلا، عدم حمایت های لازم توسط صندوق حمایت وکلا و لزوم اخذ تصمیات در این خصوص از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

در ادامه این نشست، دیگر اعضای هیات مدیره به نقش و جایگاه وکیل و ضرورت حفظ استقلال کانون وکلا پرداختند.

در این جلسه ریاست کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس، الله یار ملک شاهی، ناصری نژاد عضو کمیسیون و دیگر اعضا، ضمن تاکید بر ارتباط بین کمیسیون و نهاد های تخصصی به تشریح مسائل روز در حوزه وکالت پرداختند.

امروز آدینه 03 خرداد 1398 4:25 ب.ظ

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.