دسترسی سریع


به کانـال کـانـون وکلای دادگستـری استـان خوزستـان در تلگـرام بپیوندید
  • دعوت نهاد ریاست جمهوری از روسای کانون های وکلای دادگستری

  • 	نشست هم اندیشی اتحادیه و روسای کانون های وکلای دادگستری و مسئولان مرکز مشاوران با ریاست محترم قوه قضائیه

  • جزئیات دیدار رئیس قوه قضائیه با رؤسای کانونهای وکلای دادگستری و مرکز مشاوران حقوقی قوه قضائیه

  • 	حضور اعضای هیات مدیره و رئیس کانون وکلای خوزستان به همراه دکتر امینی ریاست محترم کانون وکلای دادگستری مرکز، در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی

دیدار هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان خوزستان با وزیر محترم دادگستری جناب آقای دکتر آوایی در محل وزارت دادگستری برگزار گردید

در این دیدار که در مورخ ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ برگزار شد اعضای هیأت مدیره کانون خوزستان در خصوص طرح های مرتبط با وکالت موجود در مجلس شورای اسلامی، ضرورت صیانت از استقلال وکلای دادگستری و اعطای استقلال به مشاوران قوه قضائیه، پیگیری دیدار هیات مدیره کانون وکلای دادگستری خوزستان با ریاست قوه قضائیه و نیز مسائل شغلی وکلا در خوزستان بحث و تبادل نظر نمودند.
خوشبختانه جناب آقای وزیر با دیدی وسیع و جامع الاطراف استقلال و مصونیت شغلی وکیل را ضرورتی اجتناب ناپذیر برای اشتغال وکلا تبیین نمودند .
همچنین ایشان بر این نکته تاکید کردند که کانون های وکلا باید با دستگاه های تصمیم گیر نظام ارتباط قوی تری برقرار نمایند.

مشروح خبر این جلسه که قریب به دو ساعت به طول انجامید متعاقباً منتشر خواهد شد

امروز یک شنبه 26 خرداد 1398 1:01 ب.ظ

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.