دسترسی سریع


به کانـال کـانـون وکلای دادگستـری استـان خوزستـان در تلگـرام بپیوندید
  • دعوت نهاد ریاست جمهوری از روسای کانون های وکلای دادگستری

  • 	نشست هم اندیشی اتحادیه و روسای کانون های وکلای دادگستری و مسئولان مرکز مشاوران با ریاست محترم قوه قضائیه

  • جزئیات دیدار رئیس قوه قضائیه با رؤسای کانونهای وکلای دادگستری و مرکز مشاوران حقوقی قوه قضائیه

  • 	حضور اعضای هیات مدیره و رئیس کانون وکلای خوزستان به همراه دکتر امینی ریاست محترم کانون وکلای دادگستری مرکز، در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی

دعوت نهاد ریاست جمهوری از روسای کانون های وکلای دادگستری

روسای کانون های وکلای دادگستری کشور روز گذشته به دعوت نهاد ریاست جمهوری میهمان ضیافت افطار ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران جناب آقای دکتر روحانی بودند.
در این دیدار صمیمانه ابتدا ریاست اتحادیه کانون های وکلا خواسته ها مطالبات و انتقادات جامعه وکلای کشور را مطرح کردند و سپس ریاست محترم جمهور با تاکید بر ضرورت حمایت کانون های وکلا از دولت اعلام نمودند: از قدرت وکلا باید برای مقابله با مشکلات اقتصادی آمریکا علیه ملت ایران استفاده کرد وکلا باید مردم را نسبت به پیمان شکنی دولت آمریکا آگاه نمایند. ایشان همچنین افزودند: هر قدر باور مردم به قضات وکلا و قانون افزایش یابد آرامش مردم بیشتر میشود. وی با بیان اینکه در قضاوت قاضی و وکیل دو طرف یک امر هستند که یک دادنامه را میسازند ادامه داد اگر در زمان صدور حکم وجدان عمومی آن حکم را عادلانه نداند دچار سختی میشویم و تمام جامعه نهایت امیدش به دستگاه قضا را از دست میدهد مردم در مراجع قضایی به قضات و همچنین وکلا که حامی آنان هستند و با زبان قانون از حق دفاع میکنند امید دارند.
لازم به ذکر است که ریاست کانون وکلای دادگستری خوزستان نیز در این جلسه شرکت نمودند.

IMG-20190517-WA0000


IMG-20190517-WA0001IMG-20190517-WA0002


IMG-20190517-WA0003

امروز یک شنبه 26 خرداد 1398 1:29 ب.ظ

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.