دسترسی سریع


به کانـال کـانـون وکلای دادگستـری استـان خوزستـان در تلگـرام بپیوندید
  • دعوت نهاد ریاست جمهوری از روسای کانون های وکلای دادگستری

  • 	نشست هم اندیشی اتحادیه و روسای کانون های وکلای دادگستری و مسئولان مرکز مشاوران با ریاست محترم قوه قضائیه

  • جزئیات دیدار رئیس قوه قضائیه با رؤسای کانونهای وکلای دادگستری و مرکز مشاوران حقوقی قوه قضائیه

  • 	حضور اعضای هیات مدیره و رئیس کانون وکلای خوزستان به همراه دکتر امینی ریاست محترم کانون وکلای دادگستری مرکز، در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی

حضور اعضای هیات مدیره و رئیس کانون وکلای دادگستری خوزستان به همراه دکتر امینی ریاست محترم کانون وکلای دادگستری مرکز، در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی

با پیگیری کانون وکلای دادگستری خوزستان و همکاری جناب دکتر مختار نماینده مردم شریف آبادان در مجلس شورای اسلامی، در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ اعضای هیات مدیره و رئیس کانون وکلای خوزستان به همراه دکتر امینی ریاست محترم کانون وکلای دادگستری مرکز، در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی حضور یافتند.

در این جلسه ابتدا روئسای کانون های وکلای دادگستری مرکز و خوزستان با تاکید بر ضرورت هوشیاری نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تصویب قوانین ناظر بر وکالت، بر سه ضرورت شغلی وکالت دادگستری یعنی: استقلال وکیل، مصونیت وکیل و رفع مشکل اشتغال وکلا تاکید و جهات و جوانب مختلف آن را با تاکید بر معیارهای جهانی و ملی تحلیل و تبیین نمودند.
خوشبختانه اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس عمدتاً در این اصول راهبردی با وکلای حاضر همسو بودند و اندک شبهات موجود در ذهن آنان که ناشی از فقدان دانش تجربی درباره مشکلات عملی وکلا بود با توضیحات سایر اعضای هیات مدیره کانون وکلای خوزستان تا حدود زیادی رفع گردید.

امروز یک شنبه 26 خرداد 1398 1:03 ب.ظ

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.