دسترسی سریع


به کانـال کـانـون وکلای دادگستـری استـان خوزستـان در تلگـرام بپیوندید
  • دعوت نهاد ریاست جمهوری از روسای کانون های وکلای دادگستری

  • 	نشست هم اندیشی اتحادیه و روسای کانون های وکلای دادگستری و مسئولان مرکز مشاوران با ریاست محترم قوه قضائیه

  • جزئیات دیدار رئیس قوه قضائیه با رؤسای کانونهای وکلای دادگستری و مرکز مشاوران حقوقی قوه قضائیه

  • 	حضور اعضای هیات مدیره و رئیس کانون وکلای خوزستان به همراه دکتر امینی ریاست محترم کانون وکلای دادگستری مرکز، در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی

بازدید هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری از مناطق سیل زده حاشیه شهرستان اهواز

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون : روز جمعه مورخه 98/1/16 رئیس و اعضای هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری خوزستان و نیز تعدادی از وکلای دادگستری ،در بخش اسماعیلیه از توابع بخش مرکزی شهرستان اهواز حضور یافته و ضمن بازدید از مناطق سیل زده و دیدار با مردم و مسئولین محلی بخش مذکور،ریاست محترم کانون جناب آقای دکتر طاهری نسب در خصوص نحوه ارائه خدمات حقوقی و معاضدت قضایی و نیز امکان در اختیار گذشتن وکیل جهت طرح دعاوی و مطالبه خسارات وارده به اراضی زراعی و سایر اموال منقول و غیر منقول در صورت عدم تامین خسارات توسط دستگاههای زیربط از طریق مراجع قضایی و توضیحات مربوطه ارائه گردید.

شایان ذکر است در این بازدید آقایان جویجری ،دکتر مزارعی ،دکتر مرعشی اعضای هیأت مدیره کانون و نیز آقایان حاج علی فرطوسی ، دکتر شکیبا و امیری حضور داشتند.

IMG-20190407-WA0006


IMG-20190407-WA0004


IMG-20190407-WA0013

IMG-20190407-WA0014


IMG-20190407-WA0015

امروز یک شنبه 26 خرداد 1398 1:07 ب.ظ

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.