اخبار و اطلاعیه‌های همایش

iranian-bar-conf-2017
  • اسلاید شماره یک

    نامه-ریاست-محترم-کانون-به-ریاست-محترم-اتحادیه-اسکودا-در-خصوص-ابطال-تمبر-پروانه-دادگستری

  • _۱۴۴۷۳۷

  • طرح جامع پذیرش و آموزش وکالت، چالش کانون های وکلا

  • صورت جلسه فی ما بین ریاست محترم کانون وکلای استان خوزستان و معاونت حقوقی نیروی انتظامی استان خوزستان

آگهی آزمون ورودی واجدین شرایط بند د ماده 8 قانون لایحه استقلال کانون وکلای دادگستری

به اطلاع کلیه واجدین شرایط بند د ماده 8 قانون لایحه استقلال کانون وکلا می رساند آزمون ورودی متقاضیان فوق در ساعت 9 صبح روز 97/7/19 در سالن آمفی کانون وکلای دادگستری استان خوزستان برگزار میگردد.

شرایط و مدارک ثبت نام :

1- شرکت و قبولی در آزمون به منزله پذیرش نهایی نمی باشد.

2- متقاضی می بایستی دارای لیسانس حقوق قضایی یا گواهی تحصیلات سطوح عالیه از حوزه قم وبازنشسته دولت باشد و حداقل 5 سال متوالی و یا ده سال متناوب در سمت های حقوقی مشغول به کار بوده باشد .

3- اصل و کپی از تمام صفحات شناسنامه – اصل و کپی از کارت ملی – آخرین حکم کارگزینی – اصل حکم بازنشستگی – شش قطعه عکس 4*3– اصل و کپی از دانشنامه حقوق قضایی و یا گواهی پایان تحصیلات سطوح عالیه از حوزه قم

4- مهلت ثبت نام تا تاریخ 97/6/15 می باشد.

5- هزینه ثبت نام دو میلیون ریال می باشد.

نوال نزاری

رئیس کانون وکلای دادگستری خوزستان

امروز چهارشنبه 30 آبان 1397 5:40 ب.ظ

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.