آخرین اخبار - تشکیل شعبه ویژه شورای حل اختلاف در اتاق بازرگانی / لزوم پیگیری سریع مسائل حقوقی سرمایه‏‌گذاران/ تاکید بر عدم قطع انشعابات واحد‌های تولیدی به علت بدهی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون وکلای خوزستان به نقل از خبرگزاری میزان : رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان بر تشکیل شورای حل اختلاف ویژه اصناف تاکید کرد و گفت: در اسرع وقت شعبه ویژه حل اختلاف در اتاق بازرگانی تشکیل خواهد شد.

چهارم مهر ماه سال گذشته بود که دستورالعمل پیگیری اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی از سوی آیت الله آملی لاریجانی در قوه قضاییه ابلاغ شد و پس از آن پیگیری این سیاست در برنامه کاری روسای دادگستری‎ها و دادستان‌ها قرار گرفت.

پس از تاکید رئیس قوه قضاییه مبنی بر تشکیل کارگروه در سطح استانی و پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، دادستان‌های سراسر کشور با حمایت حقوقی و قضایی از فعالیت‌های اقتصادی مجاز، ساماندهی شعب تخصصی امور اقتصادی، احاله پرونده مراکز تولیدی به داوری و ... در صف مقدم پیگیری این سیاست قرار گرفتند.

حجت‎الاسلام والمسلمین ابراهیم حمیدی رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان در گفت‎وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، بر عدم تعطیلی بنگاه‌های اقتصادی تاکید کرد و گفت: شرکت‌های آب و برق موظفند از قطع آب و برق بنگاه‌های اقتصادی که منجر به توقف تولید میشود جلوگیری نمایند و در صورت عدم اجرای این دستور به صورت قانونی با آن‌ها برخورد می‎شود.

وی بر تشکیل شورای حل اختلاف ویژه اصناف تاکید کرد و گفت: در اسرع وقت شعبه ویژه حل اختلاف در اتاق بازرگانی تشکیل خواهد شد.

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان بر پیگیری سریع مسائل حقوقی سرمایه‎گذاران نیز تاکید کرد.

انتهای پیام/

امروز سه شنبه 03 اردیبهشت 1398 7:17 ب.ظ

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.