دسترسی سریع


به کانـال کـانـون وکلای دادگستـری استـان خوزستـان در تلگـرام بپیوندید

آخرین اخبار - رئیس مجمع نمایندگان خوزستان :استقلال وکلا یکی از مسائل مهمی است که اگر یک وکیل بتواند به وظایف خود به خوبی عمل کند باید از رفتارهای بعدی ایمن باشد؛

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: به گزارش خبرنگار مهر، عباس پاپی زاده درشصت و پنجمين سالروز استقلال كانون وكلاي دادگستري ايران اظهار کرد: استقلال وکلا یکی از مسائل مهمی است که اگر یک وکیل بتواند به وظایف خود به خوبی عمل کند باید از رفتارهای بعدی ایمن باشد؛ در مجلس برای وکلای مردم مصونیتی را قائل شدیم. وی با بیان اینکه مردم استان خوزستان به عنوان موکلان ما و جمع حاضر واقعا درگیر مشکلاتی هستند، افزود: شاید کمتر به رئیس جمهور دسترسی داشته باشیم ولی از معاون حقوقی تقاضا داریم که صحبت های ما را به رئیس جمهور انتقال دهند. رئیس مجمع نمایندگان خوزستان تصریح کرد: حقوق اولیه مردم خوزستان به راحتی ضایع می شود و صدای ما هم به جایی نمی رسد؛ یک سری از دستگاه های دولتی خوزستان مشغول تضیع حقوق مردم استان خوزستان هستند. پاپی زاده با اشاره به اینکه محی زیست اولین قربانیان خود را از خوزستان می گیرد و بعد به کل کشور تسری پیدا می کند، اضافه کرد: وقتی سازمان محیط زیست کشور به جای دفاع خودش نقض کننده حقوق مردم می شود، دیگر باید به چه کسی پناه برد. وی با اشاره به اینکه چرا سدی مثل گتوند را احداث و چند برابر اعتبار اولیه را برای تبعات آن هزینه می کنیم، گفت: تالاب های خوزستان امروز خشک شده و ریزگردها از این استان خود را تا 22 استان دیگر هم می رسانند؛ فقط زمانی صدای خوزستان شنیده شد که ریزگردها به تهران هم رسید. رئیس مجمع نمایندگان خوزستان در پایان انتقاد کرد: واقعا جای تأسف دارد، سازمان محیط زیستی که برای خوزستان راهکار ارائه می دهد روز فردای این راهکار مجوزی بر خلاف تصمیمات اخذ شده برای ریزگردهای خوزستان را صادر می کند.

امروز سه شنبه 04 تیر 1398 2:14 ب.ظ

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.