دسترسی سریع


به کانـال کـانـون وکلای دادگستـری استـان خوزستـان در تلگـرام بپیوندید
  • دعوت نهاد ریاست جمهوری از روسای کانون های وکلای دادگستری

  • 	نشست هم اندیشی اتحادیه و روسای کانون های وکلای دادگستری و مسئولان مرکز مشاوران با ریاست محترم قوه قضائیه

  • جزئیات دیدار رئیس قوه قضائیه با رؤسای کانونهای وکلای دادگستری و مرکز مشاوران حقوقی قوه قضائیه

  • 	حضور اعضای هیات مدیره و رئیس کانون وکلای خوزستان به همراه دکتر امینی ریاست محترم کانون وکلای دادگستری مرکز، در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی

آخرین اخبار - استاندار خوزستان : روز وکیل روزی است که گام بلندی در راستای احیای حقوق شهروندی و حقوق عامه مردم برداشته شده و به استقلال وکلا و کانون آنها رسمیت داده شده است.

استاندار خوزستان گفت: به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا شریعتی درشصت و پنجمين سالروز استقلال كانون وكلاي دادگستري ايران اظهار کرد: روز وکیل روزی است که گام بلندی در راستای احیای حقوق شهروندی و حقوق عامه مردم برداشته شده و به استقلال وکلا و کانون آنها رسمیت داده شده است. با اشاره به اینکه به حقوق مردم در مقابل دولت و حکومت احترام گذاشته شده افزود: هر گامی در راستای استیفای حقوق مردم در مقابل دولت و حکومت برداشته شود را باید پاس بداریم. استاندار خوزستان با اشاره به اینکه در جهان امروزی به تفصیل در مورد حقوق شهروندی سخن گفته شده تصریح کرد: دفاع مردم از حقوق خود را باید در جامعه نهادینه کنیم و وکلا نیز استقلال دفاع را داشته باشند؛ نمایندگان مردم در مجلس نیز به عنوان وکیل عام مردم بتوانند به استیفای حقوق مردم کشور کمک کنند. شریعتی در پایان با اشاره به اینکه باید زمینه لازم را برای زندگی شرافتمندانه مردم استان خوزستان و کشور هست را ایجاد کرد، گفت: امیدواریم که استقلال وکلا که الحمدلله به خوبی در جامعه ایران مستقر شده هر روز بیشتر از قبل مورد تأکید قرار گرفته و همه به آن احترام بگذارند. به گزارش خبرنگار مهر، در این جلسه تفاهمنامه ای فی مابین استانداری خوزستان و کانون وکلای دادگستری استان منعقد شد که بر اساس آن همکاری امور حقوقی بین دو نهاد شکل می گیرد.

امروز یک شنبه 26 خرداد 1398 1:27 ب.ظ

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.