دسترسی سریع


به کانـال کـانـون وکلای دادگستـری استـان خوزستـان در تلگـرام بپیوندید
  • دعوت نهاد ریاست جمهوری از روسای کانون های وکلای دادگستری

  • 	نشست هم اندیشی اتحادیه و روسای کانون های وکلای دادگستری و مسئولان مرکز مشاوران با ریاست محترم قوه قضائیه

  • جزئیات دیدار رئیس قوه قضائیه با رؤسای کانونهای وکلای دادگستری و مرکز مشاوران حقوقی قوه قضائیه

  • 	حضور اعضای هیات مدیره و رئیس کانون وکلای خوزستان به همراه دکتر امینی ریاست محترم کانون وکلای دادگستری مرکز، در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی

آخرین اخبار - رئیس کانون وکلا خوزستان با اشاره به اینکه استقلال و بی طرفی شأن مشترک قاضی و وکیل است،

رئیس کانون وکلا خوزستان گفت: به گزارش خبرنگار مهر، نوال نزاری درشصت و پنجمين سالروز استقلال كانون وكلاي دادگستري ايران اظهار کرد: کانون وکلای دادگستری خوزستان بسیار مفتخر است که در شست و پنجمین سالروز استقلال کانون وکلای دادگستری کشور میزبان معاون حقوقی رئیس جمهور و همچنین دیگر مسئولان استانی است. وی افزود: تأسیس کانون وکلا به بیش از 80 سال قبل برمی گردد؛ در تیر ماه سال 1307 وزیر عدلیه با مصلحت اندیشی نسبت به تشکیل کانون وکلا اقدام می کند؛ البته شروع به کار رسمی این کانون از سال 1330 بوده است. رئیس کانون وکلا خوزستان با اشاره به اینکه عامل مؤثر در جریان محاکمات وجود دارد که آن هم حضور وکلا است که اجازه انحراف قانون را نمی دهند، تصریح کرد: بعد از پیروزی انقلاب کانون وکلا به دوره جدیدی وارد و در سال 1358 از فعالیت این کانون جلوگیری شد. نزاری بیان کرد: با اینکه یک وکیل شرافت خود را وثیقه قسم نامه قرار داده ولی قانون گذار آنها را تنها نگذاشته و مجازات های مختلف تا انفصال از خدمت پیش بینی کرده است. وی عنوان کرد: همانطور که استقلال قاضی و دستگاه قضا ضرورتی اجتناب ناپذیر است استقلال اندیشه وکیل نیز لازم است و در صورت از بین رفتن به استقلال قضایی نیز ضربه وارد می کند. رئیس کانون وکلا خوزستان با اشاره به اینکه استقلال و بی طرفی شأن مشترک قاضی و وکیل است، گفت: شعار «فرشته عدالت با دو بال قضاوت و وکالت قادر به پرواز است» رابطه تنگاتنگ عدالت با وکالت را نشان می دهد. نزاری با تأکید بر اینکه وکلا بایستی در فرآیند قانون گذاری حضور پررنگ و فعالی داشته باشند، ادامه داد: استقلال وکلا و نهاد وکالت یکی از لوازم رعایت عدالت است؛ نهاد وکالت باید مصون باشد تا برای داشتن کارکرد صحیح و تولیت امر دفاع به تدبیر خود عمل کند. وی تأکید کرد: وکیل در مقام دفاع باید از استقلال کامل برخوردار باشد و بتواند بدون داشتن دغدغه ای از حقوق موکل خود دفاع کند. همچنین حق دفاع تضمینی برای حفظ و حاکمیت قانون در جامعه است. رئیس کانون وکلا خوزستان در پایان یادآور شد: نقش کمرنگ وکلای دادگستری نسبت به تحولات تقنینی و صنفی و مواضع انفعالی آنها جایگاه و اثربخشی این نهاد را در بین مردم کمرنگ کرده است.

امروز یک شنبه 26 خرداد 1398 1:37 ب.ظ

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.