دسترسی سریع


به کانـال کـانـون وکلای دادگستـری استـان خوزستـان در تلگـرام بپیوندید
  • دعوت نهاد ریاست جمهوری از روسای کانون های وکلای دادگستری

  •  دیدار هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان خوزستان با وزیر محترم دادگستری جناب آقای دکتر آوایی در محل وزارت دادگستری برگزار گردید

  • دیدار اعضای هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان خوزستان با جناب آقاي مهندس رحیمی مدیرکل صداوسیمای مرکز خوزستان

  • 	حضور اعضای هیات مدیره و رئیس کانون وکلای خوزستان به همراه دکتر امینی ریاست محترم کانون وکلای دادگستری مرکز، در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی

آخرین اخبار - تصمیم‌گیری در مورد مبالغ دریافتی از پذیرفته‌شدگان آزمون وکالت در صلاحیت هیئت‌مدیره کانون‌هاست

پایگاه خبری اختبار- رییس اسکودا تصمیم‌گیری درخصوص نحوه ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان آزمون وکالت را در حوزه صلاحیت هیئت‌مدیره کانون‌ها دانست.

مرتضی شهبازی‌نیا در گفت‌وگو با پایگاه خبری اختبار، درخصوص تفاوت رویه کانون‌های وکلا در ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان آزمون وکالت، به‌ویژه درخصوص مبالغ دریافتی از ایشان در زمان تشکیل پرونده گفت: تصمیم‌گیری درمورد این مسائل در صلاحیت هیئت‌مدیره‌ی کانون‌های وکلاست و اتحادیه صرفاً در مورد مبالغ ثبت‌نام در آزمون تصمیم‌گیری می‌کند.تشخیص مصادیق خدمت داوطلبانه با مراجع تأییدکننده ایثارگری است

شهبازی‌نیا در پاسخ به این پرسش که آیا تصمیمی برای ایجاد یک رویه واحد میان کانون‌ها در این‌خصوص وجود دارد یا نه گفت؟ تاکنون به این بحث ورود نشده و دراین‌باره گفت‌وگویی صورت نگرفته است.

رئیس اسکودا همچنین درباره شبهات ایجاد شده درمورد مصادیق «خدمت داوطلبانه» برای برخوراری از سهمیه ایثارگری به خبرنگار اختبار گفت: مطابق قانون، قید «داوطلبانه بودن» برای تعلق گرفتن سهمیه به داوطلبان ضرورت دارد، اما این که مصادیق خدمت داوطلبانه چه چیزهایی هستند، می‌بایست از طرف نهادهایی که به مقررات این حوزه اشراف دارند مشخص شود؛ به‌عبارت دیگر تعیین مصادیق سهمیه ایثارگران را برعهده مراجعی است که گواهی ایثارگری را برای داوطلبان صادر می‌کنند.

ایشان در پاسخ به این پرسش که باتوجه به این که پیش‌تر این امر یک بار از طرف این نهادها اعلام شده است، چرا برخی کانون‌ها از اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان سهمیه ایثارگران خودداری می‌کنند، اظهار داشت: این امر نیز به تصمیم هیئت‌مدیره بستگی دارد اما می‌توان گفت که به‌طور معمول داوطلبان سهمیه ایثارگران و رزمندگان نمره‌ای کمتر از داوطلبان سهمیه آزاد دارند و به‌عبارت دیگر، مانند این است که به‌جای یک رتبه‌ی سهمیه آزاد پذیرش می‌شوند، به همین دلیل ابتدائاً می‌بایست برای کانون مربوطه این اطمینان از صحت مدارک ابرازی حاصل شود و سپس مراحل بعدی ثبت‌نام انجام شود.

برهمین اساس اصل گواهی ایثارگری صادر شده از مرجع صالح می بایست به کانون مربوطه تحویل داده شود و درواقع تأیید نهایی واجد شرایط بودن ایثارگران نسبت به پذیرفته‌شدگان این سهمیه با هیأت مدیره هر کانون است.

منبع : اختبار

امروز آدینه 03 خرداد 1398 4:03 ب.ظ

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.