اخبار و اطلاعیه‌های همایش

iranian-bar-conf-2017
  • اسلاید شماره یک

    نامه ریاست محترم کانون به ریاست کل دادگستری استان خوزستان با موضوع :وکلای واجد شرایط تبصره ماده 48 قانون آیین دادرسی کیفری

  • استقبال و دیدار هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری خوزستان از معاون حقوقی رئیس جمهور

  • جشن تحلیف 67 نفر از کارآمزان وکالت، کانون وکلای دادگستری خوزستان برگزار شد

  •  گزارش تصویری پاسداشت شصت و پنجمين سالروز استقلال كانون وكلاي دادگستري ايران و نكوداشت هفته وكيل مدافع

آخرین اخبار - حقوقدانان بین المللی ورزش در ایران دوره آموزشی برگزار می کنند

به گزارش روز سه شنبه کمیته ملی المپیک، پرند عزیزی که در نخستین مجمع عمومی و کنفرانس بین المللی موسوم به (انجمن زنان حقوقدان ورزشی) در اسپانیا حضور یافته است، گفت: این نخستین نشست انجمن است که با حضور 40 بانوی حقوقدان از 200 کشور عضو برای مدت چهار روز در شهر مادرید برگزار شد.
این انجمن غیردولتی و مستقل به ریاست «مویا داد» عضو شورای دادگاه حکمیت ورزش، نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا و عضو فیفا، در سطح بین المللی و مطابق با قوانین کشور سوئیس برای احقاق حقوق زنان ورزشکار در مجامع مختلف ورزشی فعالیت می کند.
این انجمن با هدف ایجاد امکانات برای زنان ورزشکار و یا حقوقدانان ورزشی در جهت ارتقای علمی، کاری و تحصیلی و با حضور زنان حقوقدان فعال در حوزه دادگاه حکمیت ورزشی و فدراسیون بین المللی فوتبال تشکیل شده است.
مشاور حقوقی رئیس کمیته ملی المپیک در ادامه افزود: در این نشست گزارش های مالی، تحقیقاتی و نتایج جدید در حوزه قوانین و حقوق ورزشی زنان توسط دپارتمانهای حقوقی کنفدراسیون فوتبال آسیا، فیفا و کمیته بین المللی المپیک و چند فدراسیون جهانی ارائه شد.
پرند عزیزی که پیشتر به عنوان نخستین زن ایرانی به عضویت دادگاه بین المللی حکمیت ورزش در آمده است، اضافه کرد که این کنفرانس بر اساس تجارب و دانش طرفین و سمینارهای آموزشی و دوره های آموزشی مدیریتی برای بانوان و با هدف بررسی مشکلات زنان ورزشکار برپا شده است.
وی گفت که در این نشست از داوران نامی دادگاه بین المللی حکمیت ورزش جهت برگزاری یک دوره آموزشی برای نمایندگان کشورمان به تهران دعوت شد . همچنین در گفت و گو با پروفسور نورای اکسی نماینده کشور ترکیه و عضو انجمن زنان حقوقدان ورزشی برای برگزاری کنفرانس و کارگاه آموزشی مشترک بین دو کشور ترکیه و ایران پشنهاد شد.

منبع : ایرنا

امروز شنبه 01 اردیبهشت 1397 3:38 ب.ظ

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.