طرح ها و لوایح - فراخوان معاونت حقوقی قوه قضائیه به وکلای دادگستری برای اعلام نظر در مورد لایحه اصلاح کتاب پنجم قانون مجازات اسلامی

 

 

 

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون وکلای دادگستری استان خوزستان به نقل ازپایگاه خبری اختبار – معاونت حقوقی قوه قضائیه با ارسال نامه ای از وکلای دادگستری دعوت کرد نظرات و پیشنهاداتشان در مورد پیش نویس لایحه اصلاح قانون مجازات اسلامی در قسمت تعزیرات را به این معاونت اعلام کنند.

این معاونت از وکلای دادگستری خواسته است ظرف دو ماه نظرات و پیشنهادات خود را با نشانی ایمیل tadvin.lavayeh@gmail.com ارسال کنند.

معاونت حقوقی قوه قضائیه متن پیش نویس مربوط به بخش های جرایم علیه امنیت داخلی و خارجی و جرایم علیه عدالت قضایی که در ۷۵ ماده و ۴۶ تبصره تهیه شده است را نیز به پیوست این نامه ارسال کرده است.

فراخوان اعلام نظر در خصوص لایحه اصلاح قانون مجازات اسلامی (کتاب پنجم – تعزیرات)

با عنایت به نامه معاونت محترم حقوقی قوه قضائیه در خصوص تدوین و بررسی  لایحه اصلاح قانون مجازات اسلامی (کتاب پنجم – تعزیرات) در آن معاونت ، درخواست می گردد به منظور استفاده از توان علمی و پژوهشی ، وکلای دادگستری نظرات پیشنهادی خود را ظرف دو ماه از طریق پست الکترونیک به معاونت فوق منعکس نمایند .

نشانی پست الکترونیک : tadvin.lavayeh@gmail.com

روابط عمومی کانون وکلای دادگستری مرکز

برای دریافت پیش نویس لایحه اصلاح کتاب تعزیرات قانون مجازات اسلامی در قالب یک فایل پی دی اف اینجا کلیک کنید

۰ ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶

امروز پنج شنبه 02 آبان 1398 7:40 ق.ظ