دسترسی سریع


به کانـال کـانـون وکلای دادگستـری استـان خوزستـان در تلگـرام بپیوندید
  • دعوت نهاد ریاست جمهوری از روسای کانون های وکلای دادگستری

  • 	نشست هم اندیشی اتحادیه و روسای کانون های وکلای دادگستری و مسئولان مرکز مشاوران با ریاست محترم قوه قضائیه

  • جزئیات دیدار رئیس قوه قضائیه با رؤسای کانونهای وکلای دادگستری و مرکز مشاوران حقوقی قوه قضائیه

  • 	حضور اعضای هیات مدیره و رئیس کانون وکلای خوزستان به همراه دکتر امینی ریاست محترم کانون وکلای دادگستری مرکز، در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی

طرح ها و لوایح - فراخوان معاونت حقوقی قوه قضائیه به وکلای دادگستری برای اعلام نظر در مورد لایحه اصلاح کتاب پنجم قانون مجازات اسلامی

 

 

 

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون وکلای دادگستری استان خوزستان به نقل ازپایگاه خبری اختبار – معاونت حقوقی قوه قضائیه با ارسال نامه ای از وکلای دادگستری دعوت کرد نظرات و پیشنهاداتشان در مورد پیش نویس لایحه اصلاح قانون مجازات اسلامی در قسمت تعزیرات را به این معاونت اعلام کنند.

این معاونت از وکلای دادگستری خواسته است ظرف دو ماه نظرات و پیشنهادات خود را با نشانی ایمیل tadvin.lavayeh@gmail.com ارسال کنند.

معاونت حقوقی قوه قضائیه متن پیش نویس مربوط به بخش های جرایم علیه امنیت داخلی و خارجی و جرایم علیه عدالت قضایی که در ۷۵ ماده و ۴۶ تبصره تهیه شده است را نیز به پیوست این نامه ارسال کرده است.

فراخوان اعلام نظر در خصوص لایحه اصلاح قانون مجازات اسلامی (کتاب پنجم – تعزیرات)

با عنایت به نامه معاونت محترم حقوقی قوه قضائیه در خصوص تدوین و بررسی  لایحه اصلاح قانون مجازات اسلامی (کتاب پنجم – تعزیرات) در آن معاونت ، درخواست می گردد به منظور استفاده از توان علمی و پژوهشی ، وکلای دادگستری نظرات پیشنهادی خود را ظرف دو ماه از طریق پست الکترونیک به معاونت فوق منعکس نمایند .

نشانی پست الکترونیک : tadvin.lavayeh@gmail.com

روابط عمومی کانون وکلای دادگستری مرکز

برای دریافت پیش نویس لایحه اصلاح کتاب تعزیرات قانون مجازات اسلامی در قالب یک فایل پی دی اف اینجا کلیک کنید

۰ ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶

امروز یک شنبه 26 خرداد 1398 1:02 ب.ظ

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.