دسترسی سریع


به کانـال کـانـون وکلای دادگستـری استـان خوزستـان در تلگـرام بپیوندید
  • دعوت نهاد ریاست جمهوری از روسای کانون های وکلای دادگستری

  • 	نشست هم اندیشی اتحادیه و روسای کانون های وکلای دادگستری و مسئولان مرکز مشاوران با ریاست محترم قوه قضائیه

  • جزئیات دیدار رئیس قوه قضائیه با رؤسای کانونهای وکلای دادگستری و مرکز مشاوران حقوقی قوه قضائیه

  • 	حضور اعضای هیات مدیره و رئیس کانون وکلای خوزستان به همراه دکتر امینی ریاست محترم کانون وکلای دادگستری مرکز، در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی

طرح ها و لوایح - تصویب لایحه موافقت‌نامه انتقال محکومان بین ایران با 3 کشور دیگر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کانون وکلای دادگستری به نقل ازخبرگزاری میزان- عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از تصویب لایحه موافقت‌نامه انتقال محکومان به حبس بین ایران، ترکمنستان، چین و قبرس خبر داد.
تصویب لایحه موافقت‌نامه انتقال محکومان بین ایرن با 3 کشور دیگر

«محمدعلی اسفنانی» در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، از تصویب لایحه موافقت‌نامه انتقال محکومان  به حبس بین ایران، ترکمنستان، چین و قبرس خبر داد و گفت: با توجه به اینکه زندان‌های کشور ترکمنستان وضعیت مطلوبی ندارند، انتقال محکومان ایرانی به زندان‌های داخل کشور به لحاظ تاکید بر ملاحظات حقوق بشری و انسان دوستانه است.

وی ادامه داد: کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس پیشنهاد لایحه انتقال محکومان به حبس بین ایران و چندین کشور دیگر را مطرح کرده است که امروز این لایحه بین ایران و سه کشور دیگر به تصویب رسید.

امروز یک شنبه 26 خرداد 1398 1:41 ب.ظ

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.