دسترسی سریع


به کانـال کـانـون وکلای دادگستـری استـان خوزستـان در تلگـرام بپیوندید
  • دعوت نهاد ریاست جمهوری از روسای کانون های وکلای دادگستری

  •  دیدار هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان خوزستان با وزیر محترم دادگستری جناب آقای دکتر آوایی در محل وزارت دادگستری برگزار گردید

  • دیدار اعضای هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان خوزستان با جناب آقاي مهندس رحیمی مدیرکل صداوسیمای مرکز خوزستان

  • 	حضور اعضای هیات مدیره و رئیس کانون وکلای خوزستان به همراه دکتر امینی ریاست محترم کانون وکلای دادگستری مرکز، در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی

اخبار همایش‌ها و کنفرانس‌ها

حضور ریاست محترم دادگستری خوزستان در جمع ریاست محترم کانون وکلای خوزستان خانم نزاری

حضور ریاست محترم دادگستری خوزستان در جمع ریاست محترم کانون وکلای خوزستان خانم نزاری

مشروح مذاکرات و مصوبات بیست و نهمین همایش سراسری اسکودا در اهواز

بیست و نهمین همایش اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری به میزبانی کانون خوزستان در تاریخ ۶ و ۷/۹/۱۳۹۶ با برگزاری مراسم افتتاحیه در شهر اهواز آغاز به کار کرد.

دو نائب رئیس و دو بازرس اتحادیه انتخاب شدند

در دور دوم انتخابات هیئت رئیسه اتحادیه سراسری کانون وکلای دادگستری کشور (اسکودا) بعد از رأی گیری دو نائب رئیس و دو بازرس اتحادیه انتخاب شدند.

تنها رئیس اتحادیه انتخاب شد

انتخاب نائب رئیس و منشی به دور بعد کشیده شد رئیس اتحادیه اسکودای کشور (اتحادیه سراسری کانون وکلای دادگستری کشور) بعد از رأی گیری انتخابات این هیئت رئیسه انتخاب شد ولی انتخاب نائب رئیس و منشی به دلیل عدم کسب حداقل آرا به دور بعد کشیده شد.

لحظه به لحظه با انتخابات هیئت رئیس اسکودا کشور:


پنج نفر از کاندیداهای هیئت رئیسه اسکودای کشور (اتحادیه سراسری کانون وکلای دادگستری کشور) انصراف دادند.

26 نفر کاندیدای هیئت رئیسه اسکودای کشور


26 کاندید برای هیئت رئیسه اسکودای کشور (اتحادیه سراسری کانون وکلای دادگستری کشور) ثبت نام کردند.

رئیس، ناظر و منشی برگزاری انتخابات تعیین شدند

از بین 9 مرد که برای ریاست، نظارت و منشی گری انتخابات هیئت رئیسه برگزاری اسکودا کشور کاندید شده بودند، با رأی گیری اعضای کانون وکلای کشور یک نفر به عنوان رئیس، دو نفر به عنوان ناظر و یک نفر به عنوان منشی برگزاری این انتخابات برگزیده شدند.

9 کاندید برای ریاست، نظارت و منشی گری انتخابات

9 مرد برای ریاست، نظارت و منشی گری انتخابات هیئت رئیس اسکودا کشور کاندید شدند.

حق داشتن وکیل یکی از حقوق اساسی برای محاکمه عادلانه است

استاندار خوزستان گفت: حق داشتن وکیل یکی از حقوق اساسی برای برقراری یک محاکمه عادلانه و تضمینی برای حفظ حقوق متهم است.

وکیل جایگاه کم نظیری در مکاتب آسمانی دارد

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی گفت: رسالتی که در جامعه حقوقی داریم بسیار عظیم است و وکیل جایگاه ویژه و کم نظیری بین مکاتب آسمانی و حقوقی بشری دارد.

ریاست نوال نزاری برای دومین بار در تاریخ کانون وکلای کشور

رئیس اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران گفت: برای دومین بار در تاریخ کانون وکلای کشور نوال نزاری در موضع ریاست کانون وکلای خوزستان قرار گرفته است.

عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی: بیشترین آسیب به عدالت در کشور از راه تجاوز به قانون اساسی بوده عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی گفت: اگر روند رویدادهای 40 سال اخیر را مرور کنیم مشخص می شود که بیشترین آسیب به عدالت در کشور از راه تجاوز به

عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی: بیشترین آسیب به عدالت در کشور از راه تجاوز به قانون اساسی بوده عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی گفت: اگر روند رویدادهای 40 سال اخیر را مرور کنیم مشخص می شود که بیشترین آسیب به عدالت در کشور از راه تجاوز به قانون اساسی رخ داده است.

هیچ مرز و خطی بین دادگستری و وکلای خوزستان نیست

رئیس دادگستری خوزستان گفت: روابط بسیار حسنه و دوستانه ای برقرار و هیچ مرز و خطی بین دادگستری و وکلا در این استان وجود ندارد.

ارسال اقلام موردنیاز زلزله زدگان از سوی کانون وکلا به عنوان اولین نهاد مدنی

رئیس کانون وکلای دادگستری کرمانشاه گفت: در کانون وکلا جزو اولین نهاد مدنی بودیم که با بسیج امکانات اقلام اولیه موردنیاز زلزله زدگان را به نیابت از کانون های سراسر کشور به مناطق زلزله زده ارسال کردیم.

لزوم تصویب قانون مستقل وکلا برای حفظ استقلال آنها

رئیس شعبه چهارم دادگاه عالی انتظامی قضات گفت: می طلبد که قانون مستقل وکلا تصویب شود تا هم استقلال وکلا حفظ شود و هم مردم از آنها بهره مند شوند.

راهکار برون رفت دغدغه های اتحادیه کانون وکلا را ارائه می دهیم

معاون حقوقی و امور مجلس وزیر دادگستری گفت: موضوعات و دغدغه های مطرح شده از سوی اتحادیه کانون های وکلا را احصاء و راهکار برون رفت آن را ارائه می کنیم.

لزوم آموزش جامعه دستیابی به اهداف کلان وکلا

دبیر بیست و نهمین همایش سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران گفت: بدون هدایت، فرهنگ سازی، آموزش و آگاه سازی افراد جامعه به عنوان یک مجموعه کلی امکان دستیابی به اهداف کلان جامعه وکلا با تعذر جدی مواجه می شود.

کارکرد کانون های وکلا تضمین دموکراسی و حمایت از حقوق مردم است


رئیس کانون وکلای خوزستان گفت: کارکرد کانون های وکلا به عنوان یک نهاد مدنی تضمین دموکراسی و حمایت از حقوق مردم است و از زمان تشکیل و کسب استقلال همواره در کنار قضات وظایف سنگین امور دادرسی در مراجع قضائی را عهده دار بوده اند.

بیست و نهمین همایش اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران

بیست و نهمین همایش اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران
6 و 7 دیماه 1396 - هتل پارس

امروز آدینه 03 خرداد 1398 4:29 ب.ظ

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.