به کانـال کـانـون وکلای دادگستـری استـان خوزستـان در تلگـرام بپیوندید
فرم ثبت پست الکترونیکی وکلا

آخرین اخبار - برگزاری جلسه شورای رقابت


جلسه شورای رقابت روز گذشته مورخ 96/7/17با شکایت برخی از فارغ التحصیلان حقوق از کانون های وکلای دادگستری در محل مرکز ملی رقابت با حضورتعدادی از اعضای هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکزاز جمله دکتر امیر حسین آبادی، دکتر جلیل مالکی، دکتر علیرضا آذربایجانی، حسین طالع، محمد تقی غفاری فردویی  و برخی از وکلای دادگستری سید ابراهیم ثابت قدم ، دکتر عیسی امینی و شکات و اعضای شورای رقابت تشکیل گردید.
در ابتدای جلسه ریاست شورای رقابت ضمن خوش آمد گویی به حاضران در جلسه خطاب به شاکیان اعلام نمود که موضوع شکایت خود را بیان نماید که یکی از شاکیان نیز مطالب و خواسته خود را در خصوص اعمال و تسری سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی نسبت به کانون وکلا و وکلا اظهار نمود.
سپس دکتر امیر حسین آبادی، ریاست کانون وکلای دادگستری مرکز ضمن ارایه مستندات قانونی، دلایل خروج موضوعی سیاست های اصل 44 قانون اساسی و قوانین اصلاحی را نسبت به کانون وکلا برشمرد و تاکید کرد که تبصره ماده یک قانون کیفیت اخذ پروانه وکالت در خصوص تعیین ظرفیت کارآموزان وکالت کماکان به قوت خود باقی است.
در ادامه دکتر جلیل مالکی و دکترعلیرضا آذربایجانی به ذکر مطالبی مستدل و مستند در این خصوص پرداختند و لوایح و مستندات کانون نیز تقدیم شورا گردید.
پس از آن، اعضای شورای رقابت سوال هایی را از طرفین مطرح نمودند که هر یک به پاسخ گویی به سوالات مطرح شده پرداختند.

در پایان نیز ختم جلسه اعلام و اعضای شورا پس از خروج طرفین از جلسه موضوع را به شور و تصمیم گیری گذاشتند.

منبع :کانون مرکز

ساعت سرور

شنبه 27 آبان 1396 10:39 ب.ظ

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.