آخرین اخبار - مصالحه بیش از ۶۸ درصد پرونده‌ها در شورای حل اختلاف لالی

مصالحه بیش از 68 درصد پرونده ها در شورای حل اختلاف لالیبه گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی شورا‌های حل اختلاف استان خوزستان عبدالعباس زبیدی نیا معاون قضایی و رئیس شورا‌های حل اختلاف خوزستان در بازدید از شورای حل اختلاف لالی از مصالحه‌ی بیش از ۶۸ درصد پرونده‌ها در شورای حل اختلاف این شهرستان خبر داد و گفت:لالی با دارا بودن ۵ شعبه حکمی و صلحی شهری شورای حل اختلاف در ۵ ماهه نخست امسال از مجموع ۹۹۳ پرونده موجودی و وارده، ۶۳۴ پرونده را مختومه و از این مجموع پرونده‌ها ۳۸۸ فقره منتهی به صلح وسازش شدند.
وی افزود: بنابه میزان مصالحه اعلامی کشور، پرونده‌های که در شورای حل اختلاف لالی رسیدگی و مصالحه شده بود بالاتر از میانگین کشوری است و جا دارد از تلاش‌ها و زحمات اعضاء و کارکنان شورای حل اختلاف این شهرستان تقدیر و تشکر کرد.
در ادامه این بازدید رئیس دادگستری لالی به ارائه گزارشی از عملکرد شورای حل اختلاف این شهرستان و خواستار توجه ویژه به شورای حل اختلاف لالی شد.
 منبع : میزان

ساعت سرور

شنبه 25 آذر 1396 1:07 ق.ظ

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.