آخرین اخبار - کلیات طرح مبارزه با جرایم اقتصادی در کمیسیون حقوقی تصویب شد

کمیسیون حقوقی

یک عضو هیات رئیسه حقوقی و قضایی مجلس از تصویب کلیات طرح مبارزه با جرایم اقتصادی در جلسه این کمیسیون خبر داد.

یحیی کاملی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا در توضیح جلسه امروز کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: در این جلسه طرح الحاق یک تبصره به ماده ۳۶۳ قانون آیین دادرسی کیفری درباره اجرای علنی دادرسی درخصوص جرایم اقتصادی در دستور کار قرار گرفت که این تبصره ناظر به انتشار اسامی متهمان در دادگاه‌های مفاسد اقتصادی است.

وی افزود: این طرح در صحن علنی مجلس مورد بررسی قرار گرفت که به دلیل مغایرت با اصل ۸۵ قانون جهت اصلاح به کمیسیون ارجاع شد. کمیسیون حقوقی در این جلسه برای رفع مغایرت قانونی مقرر کرد قاضی بررسی‌کننده پرونده مفاسد اقتصادی براساس شرایط و مصلحت اسامی متهمان پرونده را منتشر کند.

به گفته کمالی‌پور، با این اصلاحات مغایرت این طرح با اصل ۸۵ قانون نیز رفع خواهد شد.

وی همچنین گفت که در این جلسه ایرادات شورای نگهبان درباره لایحه الحاق ایران به موافقتنامه نیس و لوکارنو مورد بررسی قرار گرفت.

منبع :ایسنا

ساعت سرور

شنبه 25 آذر 1396 1:14 ق.ظ

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.