به کانـال کـانـون وکلای دادگستـری استـان خوزستـان در تلگـرام بپیوندید
فرم ثبت پست الکترونیکی وکلا

آخرین اخبار - تسلط بر قوانین توسط مسئولان، آسیب‌ها را به حداقل می‌رساند

آرم قضایی

مدیرکل بازرسی سازمان زندان‌های کشور گفت: تسلط کامل بر قوانین و آئین‌نامه‌های مربوطه توسط مسئولان و کارکنان آسیب‌ها را به حداقل می‌رساند.

به گزارش ایسنا به نقل از اداره کل زندان‌های استان تهران، با حضور مدیر کل بازرسی سازمان زندان‌های کشور، مدیرکل زندان‌های استان تهران و سایر مسئولان مربوطه جلسه تودیع و معارفه روسای اداره ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات اداره کل زندان‌های استان تهران برگزار شد.

مدیر کل بازرسی سازمان زندان‌های کشور ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند در جمع مسئولین سازمانی و استانی به بیان مشکلات، مسائل و همچنین راهبردهای حوزه ادارت ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات در سطح زندان های کشور پرداخت و گفت: با عنایات الهی و همچنین زحمات کشیده شده در حوزه بازرسی زندان های استان تهران در سنوات اخیر درصد رضایتمندی ارباب رجوع و همچنین کارکنان از روند خوب و مثبتی برخوردار بوده که این محصول تلاش‌های بی وقفه همکاران ما در بخش ستادی و همچنین مدیران اجرایی این اداره در سطح زندان‌های استان بدست آمده است.

نوروزی در ادامه به بررسی مراحل سه گانه نظارت در مدیریت و نظارت در زندان‌ها پرداخت و افزود: هر کدام از این مراحل سه گانه عقیم یا ابتر بماند سایر مراحل به طور حتم بی اثر بوده و مدیران نظارتی باید به سه مرحله نظارت قبل از انجام فعالیت، حین نظارت و بعد از نظارت با اشرافیت کامل به پراخت مسائل پیش رو بپردازنند.

وی همچنین در ادامه بر مسلط بودن مدیران و مسئولان بر قوانین و آئین نامه های مربوطه در جهت به حداقل رساندن مسیرهای حل معظلات و پیشبرد اهداف تاکید کرد و ارتقاء سطح کمی و کیفی پیشرفت در تمامی مسائل را این مهم خاطرنشان کرد.

محبی مدیرکل زندان های استان نیز در این جلسه با ابراز خشنودی از عملکرد اداره بازرسی در سطح زندان های استان تلاشی جهادی و مضاعف در جهت به روزرسانی و حل مشکلات را از مسئولان ذی ربط خواستار شد.

در پایان از موسوی فرد با اهداء لوح سپاس تکریم به عمل آمد و محسنی به عنوان رئیس اداره بازرسی زندان‌های استان معارفه شد.

 

منبع :ایسنا

ساعت سرور

شنبه 27 آبان 1396 10:42 ب.ظ

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.