به کانـال کـانـون وکلای دادگستـری استـان خوزستـان در تلگـرام بپیوندید
فرم ثبت پست الکترونیکی وکلا

آخرین اخبار - محکومیت یک شرکت خصوصی به دلیل تخلف ارزی

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اصفهان از محکومیت مدیرعامل یک شرکت خصوصی به دلیل تخلف ارزی در شعبه ششم این اداره کل خبر داد.

به گزارش ایسنا به نقل از سازمان تعزیرات حکومتی، غلامرضا صالحی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اصفهان گفت: پرونده این تخلف با شکایت مدیر شعب یکی از بانک های استان مورد رسیدگی قرار گرفت و شعبه مذکور، متهم پرونده را به دلیل اجرا نکردن تعهدات اعتبار اسناد ارزی خود محکوم کرد.

وی گفت: این شرکت علاوه بر محکومیت به استرداد عین ارز موضوع اعتبار به مبلغ ۲۲ میلیون و ۶۷۱ هزار و ۹۳۱ یورو معادل ۷۸۴ میلیارد و ۸۳۴ میلیون و ۲۳۵ هزار و ۴۲۷ ریال بر اساس نرخ روز ارز در حق بانک شاکی، حکم به تعلیق کارت بازرگانی این شرکت به مدت یک سال را نیز صادر کرد.

منبع:اختبار

ساعت سرور

شنبه 27 آبان 1396 10:49 ب.ظ

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.