به کانـال کـانـون وکلای دادگستـری استـان خوزستـان در تلگـرام بپیوندید
فرم ثبت پست الکترونیکی وکلا

آخرین اخبار - استقلال قوه قضائیه مهمترین تضمین برای اجرای عدالت است

هیات قضایی و حقوق بشری کشورمان در ادامه هفتمین دور از گفت‌وگوهای حقوق بشری دو جانبه ایران و سوئیس، با رئیس دادگاه "اجباری" این کشور دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ستاد حقوق بشر، در ابتدای این دیدار، رئیس  دادگاه توضیحاتی را در خصوص ساختار، شرح وظایف، کارکرد و صلاحیت های این دادگاه ارائه نمود و هدف از تشکیل آن را نظارت بر دادستانی ها و اقدامات آنها در حوزه بازداشت و شیوه های تحقیق و جمع آوری اطلاعات بیان نمود تا به حقوق شهروندی و حریم خصوصی متهمین، فراتر از قوانین لطمه ای وارد نشود.

در این دیدار، کاظم غریب آبادی، معاون امور بین الملل و همکاری های بین المللی قضایی دبیر ستاد حقوق بشر و رئیس هیات ایرانی نیز ضمن ارائه توضیحاتی درخصوص سازوکار دادسراها و محاکم در نظام قضایی جمهوری اسلامی ایران، به تشریح ساختار نظام قضایی و نقش آن در احیای حقوق عامه و اجرای عدالت، استقلال کامل قوه قضائیه و استقلال قضات پرداخت.

وی، استقلال قوه قضائیه را مهمترین تضمین برای اجرای عدالت برشمرد و با اشاره به نظام مجازات ها در کشور، درخصوص قانون محور بودن تمامی مجازات های صادره توسط قضات نیز مطالبی را مطرح کرد.

در بخش پایانی این دیدار نیز، قاضی حسینی، توضیحاتی را در مورد حقوق متهم در چارچوب قوانین کیفری جمهوری اسلامی ارائه نمود که مورد استقبال واقع شد.

منبع : مهر

ساعت سرور

چهارشنبه 29 شهریور 1396 9:56 ق.ظ

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.