به کانـال کـانـون وکلای دادگستـری استـان خوزستـان در تلگـرام بپیوندید
فرم ثبت پست الکترونیکی وکلا

آخرین اخبار - پرند عزیزی عضو افتخاری انجمن بین المللی حقوق ورزشی زنان شد

پرند عزیزی به صورت افتخاری عضو انجمن بین‌المللی حقوق ورزش زنان شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، انجمن بین‌المللی حقوق ورزشی زنان پرند عزیزی نماینده حقوقی ایران را با توجه به سوابق علمی، اجرایی و مقالات منتشره شده از وی به عضویت افتخاری این انجمن منصوب کرد.

انجمن بین‌المللی حقوق ورزشی زنان به ریاست خانم "مویا داد" عضو شورای دادگاه حکمیت ورزش، نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا و عضو فیفا متشکل از بانوان حقوق دان فعال در حوزه دادگاه حکمیت ورزشی و فدراسیون بین المللی فوتبال است که در سطح بین المللی و مطابق با قوانین کشور سوئیس  فعالیت می کند و با هدف ایجاد امکانات برای بانوان ورزشکار و یا حقوقدانان ورزشی در جهت ارتقای علمی، کاری و تحصیلی تشکیل شده و بصورت غیر دولتی و مستقل اداره می شود و برای احقاق حقوق بانوان ورزشکار در مجامع مختلف ورزشی تلاش می‌کند.
حضور نماینده ایران در این انجمن بین‌المللی به عنوان وکیل و حقوقدان می‌تواند در پیشبرد حقوق بین المللی بانوان ورزشکار و پیشگیری از تبعیض جنسیتی و تضییع حقوق بانوان در ورزش موثر باشد.

 

منبع : ایسنا

ساعت سرور

چهارشنبه 29 شهریور 1396 9:56 ق.ظ

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.