به کانـال کـانـون وکلای دادگستـری استـان خوزستـان در تلگـرام بپیوندید
فرم ثبت پست الکترونیکی وکلا

آخرین اخبار - با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهوری؛ همایش روز استقلال وکلای دادگستری در اهواز برگزار شد

ایلنا: همایش روز استقلال وکلای دادگستری، امروز و با حضور معاونت پارلمانی رئیس جمهوری در اهواز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، این مراسم، امروز و با حضور حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهوری، شریعتی استاندار خوزستان، جمعی از اعضای کانون وکلای کشور و استان، در سرسرای امام رضا(ع) شهرک نفت اهواز برگزار شد.

در این مراسم، امیری با اشاره به اینکه برگزاری اینگونه همایش ها برای ارتقای سطح وکالت و جایگاه وکیل موثر است، گفت: وکلا در اجرای حقوق شهروندی، بازوان جامعه هستند، از اینرو دولت اهتمام ویژه ای برای استقلال این کانون و ارتقای جایگاه آن دارد.

وی اهمیت به حقوق شهروندی را یکی از عوامل موثر در توسعه ی جامعه در ابعاد مختلف از جمله اقتصادی، گردشگری، سرمایه گذاری و غیره دانست.

استاندار خوزستان نیز در سخنانی ضمن گرامی داشت این مناسبت، گفت: خوشبختانه در استان خوزستان، ارتباط خوبی بین دستگاه قضا و وکلا وجود دارد، اما گاهی وقت ها صحبت هایی می شود که قصد وارد نمودن خدشه به استقلال این کانون را دارد، این مسأله قابل پذیرش نیست.

غلامرضا شریعتی ادامه داد: استقلال وکیل هیچ منافاتی با رسیدگی به پرونده های قضایی ندارد، زمانی که وکیل مستقل باشد، دفاع از موکل بخوبی انجام می شود.

وی گفت: استقلال وکلا همیشه در دستور کار دولت بوده و کماکان خواهد بود، خدشه دار نمودن جایگاه وکیل، هرگز قابل قبول نیست.

 منبع : ایلنا

ساعت سرور

شنبه 29 مهر 1396 1:09 ق.ظ

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.