به کانـال کـانـون وکلای دادگستـری استـان خوزستـان در تلگـرام بپیوندید
فرم ثبت پست الکترونیکی وکلا

آخرین اخبار - امنیت قضایی و استقلال وکلا سبب جذب سرمایه‌گذاری‌های خارجی می‌شود

کانون وکلای دادگستری کرمان

رئیس کانون وکلای خوزستان گفت: امنیت قضایی از مهمترین فاکتورهای جذب سرمایه‌گذاری خارجی محسوب می‌شود به طوری که استقلال وکلا می‌تواند در در جذب سرمایه‌گذاری‌های خارجی تاثیرگذار باشد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، سیدیزدالله طاهری‌نسب امروز در مراسمی به‌منظور پاسداشت وکیل مدافع و استقلال کانون وکلا با بیان اینکه برای آنچه که حق مسلم ملی است هنوز چانه‌زنی می‌کنیم، اظهار داشت: 64 سال است که کانون وکلای دادگستری مستقل شده ولی همچنان برای این استقلال چانه‌زنی می‌کنیم.

وی با بیان اینکه تکیه امور بر آرای قانون حقی ملی است بنابراین استقلال نیز امری ملی به شمار می‌رود، افزود: استقلال وکیل سبب تضمین قانون حاکمیت می شود و تقویت دولت از منظر اقتصادی می‌شود.

رئیس کانون وکلای خوزستان بیان کرد: امنیت قضایی از مهمترین فاکتورهای جذب سرمایه‌گذاری خارجی محسوب می‌شود به طوری که استقلال وکلا می‌تواند در در جذب سرمایه گذاری‌های خارجی نیز تاثیرگذار باشد.

وی به استقلال کانون وکلا که از استانداردهای بین‌المللی است اشاره کرد و گفت: با وجود اینکه هر دفتر سبب ارتزاق چند وکیل می‌شود ولی 8سال است که سازمان ثبت اسناد مجوز جدیدی برای صدور پروانه دفاتر ثبت اسناد صادر نکرده است.

رئیس کانون وکلای خوزستان درباره مشکلات وکلا تصریح کرد: مشکلات وکلای فعلی باید حل شود تا وکلای جدید را در سطح کشور تربیت کنیم.

 

منبع : تسنیم اهواز

ساعت سرور

چهارشنبه 29 شهریور 1396 10:12 ق.ظ

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.