دیدار ریاست محترم کانون با دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان دزفول

به گزارش خبرگزاری وب سایت کانون وکلای دادگستری خوزستان :در مورخه پانزدهم مهرماه جاري  سركار خانم نوال نزاري رئيس كانون وكلاي  دادگستری خوزستان به همراه بازرس کانون آقاي محمدعلي لواف پور جهت پيگيری حادثه سوء قصد نسبت به آقاي مداحيان از وكلاي برجسته شهرستان دزفول كه هفته گذشته صورت گرفت و منجر به مسدوم شدن ایشان شد. به دزفول عزيمت كرده و با آقاي قهرماني دادستان محترم اين شهرستان ديدار و گفتگو نمودند و از دادستان محترم دزفول  پيگيري مُجدانه و محاكمه و مجازات هرچه سريعتر عامل يا عاملان اين جنايت را تقاضا و آمادگي كانون وكلاي خوزستان را در خصوص هرگونه همكاري در اين زمينه اعلام نمودند.
آقاي قهرماني ضمن ابراز تاسف از حادثه بوجود آمده بيان داشتند كه تمام تلاش خود را در جهت روشن شدن موضوع و مجازات مرتكبين اين سوءقصد به كار خواهند بست تا هرچه سريعتر عاملان به سزاي عمل خود برسند.
سپس رئیس کانون وکلا با حضور در منزل اقاي مداحيان از ايشان عيادت به عمل آورده و براي اين همكار محترم آرزوي سلامتي و شفاي عاجل نمودند

ساعت سرور

شنبه 25 آذر 1396 1:16 ق.ظ

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.