به کانـال کـانـون وکلای دادگستـری استـان خوزستـان در تلگـرام بپیوندید
فرم ثبت پست الکترونیکی وکلا

ارتباط دستگاه قضایی و کانون وکلا در خوزستان بسیار خوب است

ارتباط دستگاه قضایی و کانون وکلا در خوزستان بسیار خوب است

اهواز ـ استاندار خوزستان گفت: در استان خوزستان ارتباط بسیار خوبی بین دستگاه قضایی و کانون وکلا وجود دارد و احترامی که مسئولان دستگاه قضا به کانون وکلا می گذارند واقعا فرصت مغتنمی است.

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا شریعتی ظهر امروز جمعه در مراسم هفت اسفند سالروز استقلال کانون وکلای خوزستان با تبریک سالروز استقلال کانون وکلا اظهار کرد: استقلال وکیل از خود دستگاه قضا یک امر جدی و ویژه است که باید نسبت به آن اهتمام ویژه ای داشته باشیم. باید این حدود را محترم شمرده و بر آن تأکید داشته باشیم.

وی افزود: در استان خوزستان ارتباط بسیار خوبی بین دستگاه قضایی و کانون وکلا وجود دارد و احترامی که مسئولان دستگاه قضا به کانون وکلا می گذارند واقعا فرصت مغتنمی است.

شریعتی بیان کرد: برخی ها قصد خدشه دار کردن استقلال کانون وکلا و بردن آن تحت مدیریت خود را دارند ولی این امر پذیرفتنی نیست و فکر می کنم دولت تدبیر و امید هم نسبت به این امر تأکید دارد.

وی عنوان کرد: رئیس دولت خود یک حقوقدان است و به این امر تسلط کامل دارد؛ بنابراین بیشترین اعضای حقوقدانان این کابینه در این دوره نسبت به سایر کابینه ها حضور دارند.

استاندار خوزستان یادآور شد: بیش از ۶۰ سال قبل این استقلال قانونا تصویب شده ولی هنوز بعضا با مخاطراتی مواجه است و حملاتی به آن می شود تا این سد محکم که پناهگاه مردم و محل رجوع افراد بی پناه است مورد آسیب قرار بگیرد.

شریعتی گفت: امیدواریم هر روز تمکین مسئولان دولتی به امر قانون افزایش پیدا کند و همچنین به تدریج شاهد فربه تر شدن کانون وکلا باشیم.

منبع:مهر

ساعت سرور

شنبه 29 مهر 1396 1:09 ق.ظ

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.