دسترسی سریع


به کانـال کـانـون وکلای دادگستـری استـان خوزستـان در تلگـرام بپیوندید
فرم ثبت پست الکترونیکی وکلا

اخبار و اطلاعیه‌هااطلاعیه

فراخوان موسسات حقوقی مجاز

با توجه به اینکه کانون وکلای دادگستری خوزستان در نظر دارد در راستای حفظ حقوق عامه و جلوگیری از فریب مردم توسط مداخله کنندگان در امر وکالت و افراد فاقد صلاحیت در ارایه خدمات حقوقی، اقدام به ساماندهی و معرفی موسسات حقوقی مجاز(متشکل از وکلای دادگستری) نماید،
از کلیه وکلای متصدی موسسات حقوقی دعوت می شود تا با مراجعه به کمیسیون بازرسی کانون وکلای خوزستان و تکمیل فرم مربوط، نسبت به معرفی و درج نام موسسه حقوقی خود در این کانون جهت معرفی به عموم مردم، اقدام فرمایند.

کمیسیون بازرسی، نظارت و ماده ۵۵ کانون وکلای دادگستری خوزستان


به اطلاع همكاران محترم ميرساند متقاضيان انتقال سوابق بيمه اي مي توانند از تاريخ98/06/09 به دفتر صندوق حمايت واقع در كانون وكلاي دادگستري خوزستان مراجعه فرمايند .


اطلاعیه

آدرس جدیدکانال اطلاع رسانی کانون وکلای دادگستری خوزستان در تلگرام

khouzestan_bar@


متن فراخوان کمیسیون حقوق بشر کانون وکلای دادگستری مرکز خطاب به عموم وکلا و کارآموزان وکالت

لطفا کلیک کنید


فراخوان ارائه مقاله جهت انتشار در مجله کانون وکلای دادگستری خوزستان

کمیسیون انتشارات کانون وکلای دادگستری خوزستان در نظر دارد مجله كانون وكلاي خوزستان را منتشر نماید.
از پژوهشگران و همكاراني‌ که تمایل به ارائه مقاله دارند درخواست می‌گردد فايل ورد مقالات خود را به دفتر رئیس کانون یا کمیسیون آموزش یا به ایمیل kanonkhz@gmail.com ارسال نمایند.

(فراخوان دعوت ازهمکاران محترم)

به منظور تنظیم تقویم آموزشی سال 98 و ارتقاء سطح کیفی و علمی دوره کارآموزی ،از کلیه وکلای پایه یک که جهت برگزاری جلسات سخنرانی و کارگاه های آموزشی تخصص ،تجربه و توانایی کافی دارند دعوت بعمل می آورد.همکاران محترم موضوعات پیشنهادی را به صورت مکتوب به دفتر کمیسیون کارآموزی تحویل نمایند.

امید است با استفاده از توان علمی و تجارب همکاران گرامی ،گام های مفید و موثری در راستای بهبود سطح آموزش کارآموزان پیش نهیم.

(کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری خوزستان)


اطلاعیه

کانون وکلای دادگستری خوزستان جهت رفاه حال همکاران و خانواده محترمشان اقدام به عقد قرارداد با مراکز رفاهی ، خدماتی و..... نموده است ..

کلیه همکاران می توانند با ارائه کارت شناسایی و یا پروانه وکالت از کلیه خدمات ذیل بهرمند شوند جهت اطلاع بیشتر لطفا کلیک کنید


امروز چهارشنبه 29 آبان 1398 2:44 ب.ظ