به کانـال کـانـون وکلای دادگستـری استـان خوزستـان در تلگـرام بپیوندید
فرم ثبت پست الکترونیکی وکلا

اخبار و اطلاعیه‌ها

همكار گرامي:لطفا جهت پرداخت فيش حق بيمه سه ماهه تابستان،تا پايان تاريخ 31شهريور ماه ،به سايت صندوق حمايت به آدرس www.hamivakil.ir مراجعه فرماييد.


كارآموز گرامي
به اطلاع مي رساند کارگاه آموزشی توسط سرکار خانم فرزانه حجارزاده  با موضوع (حقوق خانواده با محوریت قانون حمایت خانواده و آیین نامه اجرایی آن) در روز چهارشنبه 96/06/29 ساعت 10در كانون وكلا برگزار مي گردد.بديهي است حضور كليه كارآموزان محترم در كليه جلسات الزامي مي باشد.


اطلاعیه

بدینوسیله به اطلاع همکاران محترم می رساند استخر راشا از تاریخ 1396/06/18 لغایت 1396/07/10 بدلیل تعطیلات پایان ترم تابستان تعطیل می باشد.

 


اطلاعیه

به اطلاع همکاران محترمی که آدرس محل اشتغال خود را به کانون اعلام نکردند میرساند ظرف مدت 20 روز از تاریخ 96/05/31 آدرس خود را به واحد انفورماتیک اعلام نمایند درغیر این صورت طبق مقررات اقدام خواهد شد.

 


اطلاعیه

موضوع:مشارکت در کنگره بین المللی حقوق ایران

نخستین کنگره بین المللی حقوق ایران با حمایت ارکان اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران از جمله مجتمع تشخیص مصلحت نظام ،مرکز پژوهش های مجلس و غیر...و 30 و 31 شهریور 96 در برج میلاد تهران برگزار می گردد.

برای اطلاع بیشتر لطفا کلیک کنید....


اطلاعیه
به کلیه اعضای محترم کمیسیون ها تقاضا میشود تاریخ جلسات و نشست خود را با هماهنگی با مدیر داخلی کانون اعلام و تشکیل نمایند. در ضمن ساعت جلسه ها بین اعضای محترم کمیسیون در کانون 10 تا 13 هماهنگ شود.


اطلاعیه کمیسیون ورزش و رفاه

به اطلاع کلیه همکاران علاقمند به ورزش شنا می رساند:استخر طرف قرارداد  کانون وکلا ،استخر راشا واقع در کیانپارس- خیابان 14غربی بین ایدون وخرداد می باشد . ضمناً جهت دریافت کارت استخر به کانون وکلای دادگستری خوزستان مراجعه فرمایید.

آقایان روز های فرد در سانس های

بانوان  روز های زوج و همچنین روز جمعه  در سانس های

21 الی 19

11 الی 9:30

22:30 الی 21

12:30 الی 11

24 الی 22:30

16:30 الی 15

 

18 الی 16:30


جمعه  18 الی 13:30


اطلاعیه
ازهمکاران محترمی که تمایل به شرکت در دوره های آموزشی داوری و خدمات الکترونیک قضائی داشته باشند جهت ثبت نام به کانون وکلاء(واحد انفورماتیک) مراجعه نمایند.

جهت اطلاع بیشتر لطفا کلیک کنید.

 


اطلاعیه
به اطلاع همکار محترم می رساند فیش های حق بیمه سال 96 وکلای محترم کانون خوزستان بر روی سایت صندوق به آدرس hamivakil.ir قرار گرفته و آماده پرداخت می باشد. لطفا در اسرع وقت به سایت صندوق حمایت مراجعه فرمائید.


اطلاعیه  
به اطلاع همکاران محترم می رساند جهت تسهیل در انجام کارهمکاران گرامی شهرستانی همکاران محترم می توانند با تفویض اختیار کتبی به یکی از همکاران که قصد عزیمت به اهواز دارد نسبت به گرفتن اوراق وکالت نامه اقدام نمایند .

(هیات مدیره کانون وکلای دادگستری خوزستان)

 


اطلاعیه
 دست در دست هم دهیم به مهر . هیات مدیره هشتمین دوره کانون وکلای دادگستری  خوزستان به منظور استفاده حداکثری از توانمندی های وکلای خوزستان نیازمند شناخت توانایی ها و علاقه مندی کلیه همکاران می باشد. لذا به منظور شناسایی تخصص ها و علاقمندی وکلای محترم و به کارگیری آنها در اداره امور مختلف کانون فرمی را تهیه نموده است که خواهشمندیم وکلای علاقمند با تکمیل و ارسال آن به آدرس ایمیل kanonkhz@gmail.com یا از طریق فکس کانون به شماره : 06133364506 اقدام نمود و ما را در اداره بهتر کانون وکلا همراهی نمایند.

  برای دریافت فرم لطفا کلیک کنید.

(هيئت مديره كانون وكلاي دادگستري خوزستان)

 


 مدارک مورد نیاز جهت صدور پروانه وکالت پایه یک :

1-تصویر برابر با اصل کارت ملی  2 سری

2- تصویر برابر با اصل تمام صفحات شناسنامه  1 سری

3- تصویر برابر با اصل کارت پایان خدمت  1 سری

4- تصویر برابر با اصل مدرک تحصیلی  1 سری

5- 6 قطعه عکس  4*3

6- اصل پروانه کارآموزی و کارت شناسایی

ضمناً تسویه کلیه ی بدهی های صندوق حمایت تا تاریخ 95/09/30 الزامی می باشد


اطلاعیه

بدینوسیله شماره حساب صندوق قرض الحسنه کانون وکلای دادگستری خوزستان  اعلام تا همکارانی که تمایل به عضویت در صندوق را دارند مبلغ حق عضویت که پنج میلیون ریال است را پرداخت و رسید آن را به آقای بابلی در کانون تحویل نمایند.

شماره حساب بانک پاسارگاد شعبه کیانپارس :3101800011163901


اطلاعیه
به اطلاع همکاران گرامی می رساند صندوق قرض الحسنه کانون وکلای دادگستری خوزستان تأسیس شده است جهت عضویت به کانون مراجعه فرمائید.
 

اطلاعیه
به اطلاع  کلیه همکاران محترم متقاضی انتقال سوابق بیمه به صندوق حمایت وکلای دادگستری می رساند، هر چه سریعتر جهت انتقال سوابق به کانون وکلای دادگستری خوزستان مراجعه فرمایند.

ساعت سرور

چهارشنبه 29 شهریور 1396 10:17 ق.ظ

    آمار بازدیدکنندگان

    4
    515
    1580706

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.