اخبار و اطلاعیه‌های همایش

iranian-bar-conf-2017
  • اسلاید شماره یک

    نامه ریاست محترم کانون به ریاست کل دادگستری استان خوزستان با موضوع :وکلای واجد شرایط تبصره ماده 48 قانون آیین دادرسی کیفری

  • استقبال و دیدار هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری خوزستان از معاون حقوقی رئیس جمهور

  • جشن تحلیف 67 نفر از کارآمزان وکالت، کانون وکلای دادگستری خوزستان برگزار شد

  •  گزارش تصویری پاسداشت شصت و پنجمين سالروز استقلال كانون وكلاي دادگستري ايران و نكوداشت هفته وكيل مدافع

اخبار و اطلاعیه‌هاعيد باستاني نوروز را به تمام همكاران گرانقدر تبريك عرض مي نماييم. اميد است سالي نيكو تر و پر بارتر در پيش داشته باشيد . (هيات مديره كانون وكلاي دادگستري خوزستان)


اطلاعیه

به اطلاع همکاران می رساند از تاریخ 96/12/27 تا تاریخ 97/01/13 کانون وکلای دادگستری خوزستان تعطیل می باشد.


مدارک مورد نیاز همکاران محترمی که در روز 22 اسفند مراسم تحلیف آنها انجام شد جهت صدور پروانه وکالت پایه یک به شرح زیر اعلام می شود.

کپی کارت ملی دو سری

کپی تمام صفحات شناسنامه یک سری

کپی کارت پایان خدمت یک سری

کپی مدرک تحصیلی یک سری

عکس 3*،4 6 قطعه

کلیه مدارک فوق باید برابر با اصل باشند.

فایل اسکن شده تمام مدارک یاد شده به صورت فایل jpg در یک سی دی به پیوست مدارک تحویل داده شود. اصل پروانه کارآموزی و کارت شناسایی نیز به همراه داشته باشید.


اطلاعیه

بدینوسیله اسامی نفرات حائز رتبه اول تا سوم اختبار سال 96 کانون وکلای دادگستری خوزستان به شرح ذیل اعلام میگردد.

1- خانم سولماز غلامی

2-آقای سعید موسوی شریفی

3-خانم فاطمه رحیم نژاد


اطلاعیه و اخبار کمیسیون زنان کانون

آیین نامه ی کمیسیون زنان کانون وکلای دادگستری استان خوزستان لطفا کلیک کنید ....


تفاهم نامه همکاری کانون وکلای دادگستری خوزستان و استانداری خوزستان برای ادامه مطلب کلیک کنید


نامه ریاست محترم کانون به ریاست کل دادگستری استان خوزستان با موضوع :وکلای واجد شرایط تبصره ماده 48 قانون آیین دادرسی کیفری برای ادامه مطلب لطفا کلیک کنید...


اطلاعیه

به اطلاع همکاران محترم می رساند روزنامه رسمی کشور برای ایجاد تعامل در نشر قوانین و مقررات و همچنین عرضه کتب حقوقی همچنین در جهت ایجاد تعامل و همکاری با جامعه حقوقی کشور کتب خود را با ارائه تخفیف مناسب عرضع نماید.کسب اطلاع بیشتر لطفا کلیک کنید.


( نامه ریاست محترم کانون وکلای دادگستری کرمانشاه در خصوص کمک به مناطق زلزله زده)
به اطلاع همکاران محترم می رساند تا بار دیگر رافت و انسانیت و نوع پروری همکاران بصورت واریز وجه نقد به کارت شماره 6037991899939171نزد بانک ملی بنام کانون وکلای دادگستری کرمانشاه افتتاح شده است تجلی یابد.

اطلاعیه

به اطلاع متقاضیان بند (دال) می رساند طبق صورت جلسه هیئت مدیره کانون خوزستان در تاریخ 96/10/16مقرر گردید متقاضیان ماده هشت قانون لایحه قانونی استقلال وکلای دادگستری (کلیه بند های ماده 8) در خواست خود را در تاریخ های 1 تا 10 شهریور و اسفند ماه هر سال به کانون خوزستان ارائه نمایند.


ازهمکاران محترم (آقا) که دارای سابقه فعالیت در رشته ورزشی فوتسال و علاقمند به حضور در دومین المپیاد ورزشی وکلا سراسر کشور می باشند تقاضا می گردد جهت ثبت نام و هماهنگی لازم با آقای افشین زنگنه به شماره 09123343308 تماس حاصل فرمایند.


به اطلاع همكاران محترم (خانم) مي رساند كساني كه علاقمند به شركت در كلاس هاي آمادگي جسماني و بدنسازي مي باشند جهت ثبت نام به مديرداخلي كانون مراجعه نمايند.


اطلاعیه
همکاران محترم می توانند جهت اطلاع از فرمت نگارش مقالات حقوقی در نشریه کانون فرمت مورد نظر را دانلود کنند . لطفا کلیک کنید..

اطلاعیه (فراخوان ارائه مقاله)

از همکارانیکه تمایل به چاپ و انتشار مقالات حقوقی خود در نشریه کانون را دارند به خانم سعیدی در کانون مراجعه و مقاله خود را ارائه نمایند.

اطلاعیه دریافت وسیله دفاع شخصی به اطلاع همکاران محترم می رساند طبق توافق بعمل آمده با موسسه حفاظتی و مراقبتی نظم آفرینان کسانی که تمایل به دریافت وسیله دفاع شخصی (افشانه و شوکر) دارند جهت دریافت معرفی نامه به محل کانون مراجعه نمایند.


اطلاعیه بسمه تعالی (مبنای فکری و صنفی مشارکت وکلا در پرداخت 4 درصد سهم کانون) مطابق ضوابط و مقررات ،نرخ بیمه پرداختی صندوق حمایت به ماخذ 12 درصد در آمد ماهانه هر وکیل (8 درصد توسط وکیل و 4 درصد توسط کانون مربوط ) محاسبه و تعیین می گردد. که این مبلغ هر ساله متغییر و افزایش می یابد......ادامه مطلب لطفا کلیک کنید.


اطلاعیه کمیسیون ورزش و رفاه

به اطلاع کلیه همکاران علاقمند به ورزش شنا می رساند:استخر طرف قرارداد کانون وکلا ،استخر راشا واقع در کیانپارس- خیابان 14غربی بین ایدون وخرداد می باشد . ضمناً جهت دریافت کارت استخر به کانون وکلای دادگستری خوزستان مراجعه فرمایید.

آقایان روز های فرد در سانس های

بانوان روز های زوج و همچنین روز جمعه در سانس های

21 الی 19

11 الی 9:30

22:30 الی 21

12:30 الی 11

24 الی 22:30

16:30 الی 15

18 الی 16:30


جمعه 18 الی 13:30


مدارک مورد نیاز جهت صدور پروانه وکالت پایه یک : 1-تصویر برابر با اصل کارت ملی 2 سری 2- تصویر برابر با اصل تمام صفحات شناسنامه 1 سری 3- تصویر برابر با اصل کارت پایان خدمت 1 سری 4- تصویر برابر با اصل مدرک تحصیلی 1 سری 5- 6 قطعه عکس 4*3 6- اصل پروانه کارآموزی و کارت شناسایی ضمناً تسویه کلیه ی بدهی های صندوق حمایت تا تاریخ 95/09/30 الزامی می باشد


اطلاعیه بدینوسیله شماره حساب صندوق قرض الحسنه کانون وکلای دادگستری خوزستان اعلام تا همکارانی که تمایل به عضویت در صندوق را دارند مبلغ حق عضویت که پنج میلیون ریال است را پرداخت و رسید آن را به آقای بابلی در کانون تحویل نمایند. شماره حساب بانک پاسارگاد شعبه کیانپارس :3101800011163901


اطلاعیه
به اطلاع همکاران گرامی می رساند صندوق قرض الحسنه کانون وکلای دادگستری خوزستان تأسیس شده است جهت عضویت به کانون مراجعه فرمائید.

اطلاعیه
به اطلاع کلیه همکاران محترم متقاضی انتقال سوابق بیمه به صندوق حمایت وکلای دادگستری می رساند، هر چه سریعتر جهت انتقال سوابق به کانون وکلای دادگستری خوزستان مراجعه فرمایند.
امروز چهارشنبه 01 فروردین 1397 10:11 ق.ظ

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.