اخبار و اطلاعیه‌های همایش

iranian-bar-conf-2017
  • اسلاید شماره یک

    آگهی آزمون ورودی واجدین شرایط بند د ماده 8 قانون لایحه استقلال کانون وکلای دادگستری

  • حضور ریاست محترم کانون و اعضاءهیات مدیره و جمعی از وکلا در مراسم تشییع شهدای حمله تروریستی اهواز

  • پیام تسلیت کانون وکلای دادگستری خوزستان به اقدام تروریستی اهواز

  • آگهی آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانونهای وکلای دادگستری  ایران  سال ۱۳۹۷

اخبار و اطلاعیه‌ها

اطلاعیه

از همکارانیکه سررشته در ورزش فوتبال چمنی دارند و علاقمند به شرکت در مسابقات فوتبال که در تاریخ دوشنبه 21 آبان ماه تا جمعه 25 آبانماه وهمکاری با کانون فارس را دارند .جهت ثبت نام به کانون (کمیسیون ورزش) مراجعه نمایند. ادامه مطلب لطفا کلیک کنید.


اطلاعیه

نامه رئیس اتحادیه اسکودا به معاونت محترم رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور درباره پرداخت هزینه های وکلای معاضدتی و تسخیری ادامه مطلب لطفا کلیک نمایید.


اطلاعیه (کمیسیون نقل و انتقالات)

آیین نامه نقل و انتقالات و تغییر محل اشتغال وکلای کانون وکلای دادگستری خوزستان لطفا کلیک کنید..


اطلاعیه

به اطلاع همکاران محترم می سارند تعدادی از شرکت های بیمه در نظر دارند از خدمات وکلای دادگستری در پرونده های قضائی به ویژه در امور پرونده های بیمه شخص ثالث استفاده نمایند در صورت تمایل وکلای محترم می تواند رزومه کامل خود متضمن سوابق تحصیلی و حرفه ای را به آدرس الکترونیکی hiring.insurance.co@gmail.com ارسال فرمایند.


اطلاعیه

به اطلاع کلیه بانوان وکیل کانون می رساند همانگونه که مستحضرر هستید،تبصر 2 ماده 19 آیین نامه صندوق حمایت وکلای دادگستری پرداخت مستمری به فرزندان بانوان وکیل را منوط به فوت همسر و همچنین تحت کفالت بودن فرزندان ایشان نموده بود. لذا با پیگیری سرکار خانم نزاری ،ریاست محترم کانون خوزستان و جناب آقای حمید عزیزی بازرس محترم صندوق حمایت ...... برای ادامه مطلب کلیک کنید.....


اطلاعیه

کانون وکلای دادگستری خوزستان جهت رفاه حال همکاران و خانواده محترمشان اقدام به عقد قرارداد با مراکز رفاهی ، خدماتی و..... نموده است ..

کلیه همکاران می توانند با ارائه کارت شناسایی و یا پروانه وکالت از کلیه خدمات ذیل بهرمند شوند جهت اطلاع بیشتر لطفا کلیک کنید.


اطلاعیه

امتحان ورودی داوطلبان کارآموزی موضوع بند( دال) ماده 8 لایحه قانونی در تاریخ 1397/07/19 ساعت 10 صبح روز پنجشنبه برگزار می گردد.

منابع آزمون:

آیین دادرسی مدنی-حقوق مدنی-تجارت-آیین دادرسی کیفری-حقوق جزا،اصول فقه-مبانی استنباط


اطلاعیه

به اطلاع همکاران محترم می رساند طبق مصوبه مورخ 97/04/09 هیئت مدیره کانون ساعت کار کانون از تاریخ 97/04/10 ،از 7 لغایت 13 می باشد .همچنین روز پنجشنبه ها کانون تعطیل می باشد.


اطلاعیه (کمیسیون کارآموزی)

به اطلاع کارآموزان محترم می رساند طبق مصوبه مورخ 97/02/25 هیئت مدیره موافقت گردید.

1- محل کارآموزی آقایان به غیر از شهر اهواز در هرجا که محل زندگی آنها باشد بلامانع است.

2-متقاضیان کارآموزی در شهر اهواز با داشتن مدارک و شرایط لازم پس از بررسی و تصویب هیئت مدیره بلامانع است.


اطلاعیه

به اطلاع همکاران محترم می رساند حق عضویت سالانه وکلاء و کارآموزان عضو کانون به شرح ذیل تعیین گردید.

وکلای پایه یک از مبلغ 3/000/000 ریال به 6/000/000 ریال در سال

کارآموزان وکالت از مبلغ 600/000 ریال به 1/200/000 ریال در سال

برای اطلاع بیشتر لطفا کلیک کنید.


مدارک مورد نیاز همکاران محترمی که در روز 22 اسفند مراسم تحلیف آنها انجام شد جهت صدور پروانه وکالت پایه یک به شرح زیر اعلام می شود.

کپی کارت ملی دو سری

کپی تمام صفحات شناسنامه یک سری

کپی کارت پایان خدمت یک سری

کپی مدرک تحصیلی یک سری

عکس 3*،4 6 قطعه

کلیه مدارک فوق باید برابر با اصل باشند.

فایل اسکن شده تمام مدارک یاد شده به صورت فایل jpg در یک سی دی به پیوست مدارک تحویل داده شود. اصل پروانه کارآموزی و کارت شناسایی نیز به همراه داشته باشید.


اطلاعیه و اخبار کمیسیون زنان کانون

آیین نامه ی کمیسیون زنان کانون وکلای دادگستری استان خوزستان لطفا کلیک کنید ....


تفاهم نامه همکاری کانون وکلای دادگستری خوزستان و استانداری خوزستان برای ادامه مطلب کلیک کنید


نامه ریاست محترم کانون به ریاست کل دادگستری استان خوزستان با موضوع :وکلای واجد شرایط تبصره ماده 48 قانون آیین دادرسی کیفری برای ادامه مطلب لطفا کلیک کنید...


اطلاعیه

به اطلاع متقاضیان بند (دال) می رساند طبق صورت جلسه هیئت مدیره کانون خوزستان در تاریخ 96/10/16مقرر گردید متقاضیان ماده هشت قانون لایحه قانونی استقلال وکلای دادگستری (کلیه بند های ماده 8) در خواست خود را در تاریخ های 1 تا 10 شهریور و اسفند ماه هر سال به کانون خوزستان ارائه نمایند.


ازهمکاران محترم (آقا) که دارای سابقه فعالیت در رشته ورزشی فوتسال و علاقمند به حضور در دومین المپیاد ورزشی وکلا سراسر کشور می باشند تقاضا می گردد جهت ثبت نام و هماهنگی لازم با آقای افشین زنگنه به شماره 09123343308 تماس حاصل فرمایند.


به اطلاع همكاران محترم (خانم) مي رساند كساني كه علاقمند به شركت در كلاس هاي آمادگي جسماني و بدنسازي مي باشند جهت ثبت نام به مديرداخلي كانون مراجعه نمايند.


اطلاعیه
همکاران محترم می توانند جهت اطلاع از فرمت نگارش مقالات حقوقی در نشریه کانون فرمت مورد نظر را دانلود کنند . لطفا کلیک کنید..

اطلاعیه (فراخوان ارائه مقاله)

از همکارانیکه تمایل به چاپ و انتشار مقالات حقوقی خود در نشریه کانون را دارند به خانم سعیدی در کانون مراجعه و مقاله خود را ارائه نمایند.

اطلاعیه بسمه تعالی (مبنای فکری و صنفی مشارکت وکلا در پرداخت 4 درصد سهم کانون) مطابق ضوابط و مقررات ،نرخ بیمه پرداختی صندوق حمایت به ماخذ 12 درصد در آمد ماهانه هر وکیل (8 درصد توسط وکیل و 4 درصد توسط کانون مربوط ) محاسبه و تعیین می گردد. که این مبلغ هر ساله متغییر و افزایش می یابد......ادامه مطلب لطفا کلیک کنید.


اطلاعیه کمیسیون ورزش و رفاه

به اطلاع کلیه همکاران علاقمند به ورزش شنا می رساند:استخر طرف قرارداد کانون وکلا ،استخر راشا واقع در کیانپارس- خیابان 14غربی بین ایدون وخرداد می باشد . ضمناً جهت دریافت کارت استخر به کانون وکلای دادگستری خوزستان مراجعه فرمایید.

آقایان روز های فرد در سانس های

بانوان روز های زوج و همچنین روز جمعه در سانس های

21 الی 19

11 الی 9:30

22:30 الی 21

12:30 الی 11

24 الی 22:30

16:30 الی 15

18 الی 16:30


جمعه 18 الی 13:30


اطلاعیه بدینوسیله شماره حساب صندوق قرض الحسنه کانون وکلای دادگستری خوزستان اعلام تا همکارانی که تمایل به عضویت در صندوق را دارند مبلغ حق عضویت که پنج میلیون ریال است را پرداخت و رسید آن را به آقای بابلی در کانون تحویل نمایند. شماره حساب بانک پاسارگاد شعبه کیانپارس :3101800011163901


اطلاعیه
به اطلاع همکاران گرامی می رساند صندوق قرض الحسنه کانون وکلای دادگستری خوزستان تأسیس شده است جهت عضویت به کانون مراجعه فرمائید.

اطلاعیه
به اطلاع کلیه همکاران محترم متقاضی انتقال سوابق بیمه به صندوق حمایت وکلای دادگستری می رساند، هر چه سریعتر جهت انتقال سوابق به کانون وکلای دادگستری خوزستان مراجعه فرمایند.
امروز دوشنبه 02 مهر 1397 7:25 ب.ظ

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.