اخبار و اطلاعیه‌های همایش

iranian-bar-conf-2017
  • اسلاید شماره یک

    نامه-ریاست-محترم-کانون-به-ریاست-محترم-اتحادیه-اسکودا-در-خصوص-ابطال-تمبر-پروانه-دادگستری

  • _۱۴۴۷۳۷

  • طرح جامع پذیرش و آموزش وکالت، چالش کانون های وکلا

  • صورت جلسه فی ما بین ریاست محترم کانون وکلای استان خوزستان و معاونت حقوقی نیروی انتظامی استان خوزستان

اخبار و اطلاعیه‌ها

اطلاعیه

به اطلاع همکاران محترم می رساند کانون وکلای دادگستری استان آذربایجان شرقی در مشارکت با دانشگاه شهید مدنی آذربایجان و سایر مراکز علمی ،جهت تحقق اهداف فوق،همایشی را در هفتم اسفند ماه سال 1397 تحت عنوان نخستین همایش ملی (چالش های قانون مدنی ایران و مسائل نو پدیده) برگزار خواهد کرد.


كارآموز گرامی

به اطلاع مي رساند جلسه سخنراني سر کار خانم مینا فردین با موضوع (بررسی حقوقی بذل و ابراء مهریه) روز چهارشنبه 97/08/23ساعت11 در كانون وكلا برگزار مي گردد. (فقط کارآموزان ورودی سال 96)


اطلاعیه

هیات مدیره کانون وکلای دادگستری خوزستان در جلسه مورخ 97/08/05 مقرر نمود همکاری وکلا و کارآموزان وکالت عضو کانون وکلای دادگستری خوزستان با موسسات حقوقی که توسط افراد فاقد پروانه وکالت تاسیس شده و خواهند شد ممنوع و قابل تعقیب انتظامی می باشد.


اطلاعیه

قابل توجه وكلا و كارآموزان محترم
با توجه به تغييراتي كه در درگاه خدمات الكترونيك قضايي انجام گرفته از تاريخ 97/07/23 تمديد اعتبار پروانه (پرداخت وجه تمبر ساليانه)صرفاً از طريق لينك وكلا ،در سايت adliran.ir امكان پذير خواهد بود.لذا توصيه مي شود از روش پرداخت سنتي استفاده نشود.بديهي است پرداخت ساير هزينه ها كماكان به روش سابق انجام مي گيرد.
(كانون وكلاي دادگستري خوزستان)

روش پرداخت وجه تمبر دادگستری لطفا کلیک نمائید.


اطلاعیه مهم

همکاران محترم با توجه به آنکه شرکت طرف قرارداد سامانه پیامک کانون در ارسال پیامک های کانون در خصوص حادثه تروریستی اخیر اهمال نموده است که مدارک آن در انفورماتیک موجود است. فلذا قرارداد کانون با سامانه مذکور فسخ و تااطلاع ثانوی تمام اطلاعیه های کانون از طریق کانال تلگرام و سایت کانون درج و اطلاع رسانی می شود.

(کانون وکلای دادگستری خوزستان)


قابل توجه همكاران گرامي
كانون وكلاي دادگستري خوزستان جهت صرفه جوئي در هزينه ها،روزهاي پنج شنبه را تعطيل اعلام مي نمايد.


اطلاعیه

از همکارانیکه سررشته در ورزش فوتبال چمنی دارند و علاقمند به شرکت در مسابقات فوتبال که در تاریخ دوشنبه 21 آبان ماه تا جمعه 25 آبانماه وهمکاری با کانون فارس را دارند .جهت ثبت نام به کانون (کمیسیون ورزش) مراجعه نمایند. ادامه مطلب لطفا کلیک کنید.


اطلاعیه (کمیسیون نقل و انتقالات)

آیین نامه نقل و انتقالات و تغییر محل اشتغال وکلای کانون وکلای دادگستری خوزستان لطفا کلیک کنید..


اطلاعیه

به اطلاع همکاران محترم می سارند تعدادی از شرکت های بیمه در نظر دارند از خدمات وکلای دادگستری در پرونده های قضائی به ویژه در امور پرونده های بیمه شخص ثالث استفاده نمایند در صورت تمایل وکلای محترم می تواند رزومه کامل خود متضمن سوابق تحصیلی و حرفه ای را به آدرس الکترونیکی hiring.insurance.co@gmail.com ارسال فرمایند.


اطلاعیه

به اطلاع کلیه بانوان وکیل کانون می رساند همانگونه که مستحضرر هستید،تبصر 2 ماده 19 آیین نامه صندوق حمایت وکلای دادگستری پرداخت مستمری به فرزندان بانوان وکیل را منوط به فوت همسر و همچنین تحت کفالت بودن فرزندان ایشان نموده بود. لذا با پیگیری سرکار خانم نزاری ،ریاست محترم کانون خوزستان و جناب آقای حمید عزیزی بازرس محترم صندوق حمایت ...... برای ادامه مطلب کلیک کنید.....


اطلاعیه

کانون وکلای دادگستری خوزستان جهت رفاه حال همکاران و خانواده محترمشان اقدام به عقد قرارداد با مراکز رفاهی ، خدماتی و..... نموده است ..

کلیه همکاران می توانند با ارائه کارت شناسایی و یا پروانه وکالت از کلیه خدمات ذیل بهرمند شوند جهت اطلاع بیشتر لطفا کلیک کنید.


اطلاعیه

به اطلاع همکاران محترم می رساند حق عضویت سالانه وکلاء و کارآموزان عضو کانون به شرح ذیل تعیین گردید.

وکلای پایه یک از مبلغ 3/000/000 ریال به 6/000/000 ریال در سال

کارآموزان وکالت از مبلغ 600/000 ریال به 1/200/000 ریال در سال

برای اطلاع بیشتر لطفا کلیک کنید.


مدارک مورد نیاز همکاران محترمی که در روز 22 اسفند مراسم تحلیف آنها انجام شد جهت صدور پروانه وکالت پایه یک به شرح زیر اعلام می شود.

کپی کارت ملی دو سری

کپی تمام صفحات شناسنامه یک سری

کپی کارت پایان خدمت یک سری

کپی مدرک تحصیلی یک سری

عکس 3*،4 6 قطعه

کلیه مدارک فوق باید برابر با اصل باشند.

فایل اسکن شده تمام مدارک یاد شده به صورت فایل jpg در یک سی دی به پیوست مدارک تحویل داده شود. اصل پروانه کارآموزی و کارت شناسایی نیز به همراه داشته باشید.


اطلاعیه و اخبار کمیسیون زنان کانون

آیین نامه ی کمیسیون زنان کانون وکلای دادگستری استان خوزستان لطفا کلیک کنید ....


تفاهم نامه همکاری کانون وکلای دادگستری خوزستان و استانداری خوزستان برای ادامه مطلب کلیک کنید


نامه ریاست محترم کانون به ریاست کل دادگستری استان خوزستان با موضوع :وکلای واجد شرایط تبصره ماده 48 قانون آیین دادرسی کیفری برای ادامه مطلب لطفا کلیک کنید...


ازهمکاران محترم (آقا) که دارای سابقه فعالیت در رشته ورزشی فوتسال و علاقمند به حضور در دومین المپیاد ورزشی وکلا سراسر کشور می باشند تقاضا می گردد جهت ثبت نام و هماهنگی لازم با آقای افشین زنگنه به شماره 09123343308 تماس حاصل فرمایند.


اطلاعیه بسمه تعالی (مبنای فکری و صنفی مشارکت وکلا در پرداخت 4 درصد سهم کانون) مطابق ضوابط و مقررات ،نرخ بیمه پرداختی صندوق حمایت به ماخذ 12 درصد در آمد ماهانه هر وکیل (8 درصد توسط وکیل و 4 درصد توسط کانون مربوط ) محاسبه و تعیین می گردد. که این مبلغ هر ساله متغییر و افزایش می یابد......ادامه مطلب لطفا کلیک کنید.


اطلاعیه کمیسیون ورزش و رفاه

به اطلاع کلیه همکاران علاقمند به ورزش شنا می رساند:استخر طرف قرارداد کانون وکلا ،استخر راشا واقع در کیانپارس- خیابان 14غربی بین ایدون وخرداد می باشد . ضمناً جهت دریافت کارت استخر به کانون وکلای دادگستری خوزستان مراجعه فرمایید.

آقایان روز های فرد در سانس های

بانوان روز های زوج و همچنین روز جمعه در سانس های

21 الی 19

11 الی 9:30

22:30 الی 21

12:30 الی 11

24 الی 22:30

16:30 الی 15

18 الی 16:30


جمعه 18 الی 13:30


اطلاعیه بدینوسیله شماره حساب صندوق قرض الحسنه کانون وکلای دادگستری خوزستان اعلام تا همکارانی که تمایل به عضویت در صندوق را دارند مبلغ حق عضویت که پنج میلیون ریال است را پرداخت و رسید آن را به آقای بابلی در کانون تحویل نمایند. شماره حساب بانک پاسارگاد شعبه کیانپارس :3101800011163901


اطلاعیه
به اطلاع همکاران گرامی می رساند صندوق قرض الحسنه کانون وکلای دادگستری خوزستان تأسیس شده است جهت عضویت به کانون مراجعه فرمائید.

اطلاعیه
به اطلاع کلیه همکاران محترم متقاضی انتقال سوابق بیمه به صندوق حمایت وکلای دادگستری می رساند، هر چه سریعتر جهت انتقال سوابق به کانون وکلای دادگستری خوزستان مراجعه فرمایند.
امروز چهارشنبه 30 آبان 1397 6:11 ب.ظ

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.