اخبار و اطلاعیه‌ها

(فراخوان دعوت ازهمکاران محترم)

به منظور تنظیم تقویم آموزشی سال 98 و ارتقاء سطح کیفی و علمی دوره کارآموزی ،از کلیه وکلای پایه یک که جهت برگزاری جلسات سخنرانی و کارگاه های آموزشی تخصص ،تجربه و توانایی کافی دارند دعوت بعمل می آورد.همکاران محترم موضوعات پیشنهادی را به صورت مکتوب به دفتر کمیسیون کارآموزی تحویل نمایند.

امید است با استفاده از توان علمی و تجارب همکاران گرامی ،گام های مفید و موثری در راستای بهبود سطح آموزش کارآموزان پیش نهیم.

(کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری خوزستان)


فراخوان همکاری با کمیسیون آموزش کانون وکلای خوزستان

کمیسیون آموزش و پژوهش کانون وکلای دادگستری به منظور استفاده از توانمندی وکلای استان در برگزاری نشست های علمی، کارگاه ها و سخنرانی و انتشار نشریه از کلیه وکلا و کارآموزانی که علاقمند به همکاری هستند دعوت می نماید که با تکمیل فرم همکاری و ارسال مستندات مورد نیاز از قبیل مدرک تحصیلی و سوابق آموزشی، آمادگی خود را به این کمیسیون اعلام نمایند.

برای دانلود فرم لطفا کلیک کنید.......

برای دانلود فرم ورد لطفا کلیک کنید.......

همکارانی که علاقمند هستند ظرف مدت 10 روز تا تاریخ 1398/02/12 میتواند بعد از تکمیل فرم آن را از طریق ایمیل کانون به نشانی kanonkhz@gmail.com ارسال نمایند و یا آن را به دبیرخانه یا مدیرداخلی کانون تحویل نمایند.


اطلاعیه

به اطلاع همکاران محترم می رساند تعدادی از شرکت های بیمه در نظر دارند در سال 1398 از خدمات وکلای دادگستری در پرونده های قضائی به ویژه در امور پرونده های بیمه شخص ثالث استفاده نمایند.همکارانی که علاقه مند هستند ظرف مدت یک هفته تا تاریخ 98/02/07 به دفتر ریاست محترم کانون مراجعه و درخواست کتبی تقدیم نمایند.


مدارک لازم جهت صدور پروانه وکالت پایه یک (ویژه پذیرفته شدگان اختبار سال 97 کانون وکلای دادگستری خوزستان)

1-اصل پروانه کارآموزی و کارت شناسایی

2- تصویر برابر با اصل تمام صفحات شناسنامه-یک سری

3-تصویر برابر با اصل کارت ملی- یک سری

4- کپی کارت پایان خدمت یا معافیت - یک سری

6-5 قطعه عکس رنگی 4*3

کلیه مدارک فوق باید برابر با اصل باشند.

کارآموزان محترم می توانند از روز شنبه مورخ 97/12/18جهت انجام امور اداری به کانون وکلای دادگستری خوزستان مراجعه نمایند.


اطلاعیه (کمیسیون نقل و انتقالات)

آیین نامه نقل و انتقالات و تغییر محل اشتغال وکلای کانون وکلای دادگستری خوزستان لطفا کلیک کنید..


اطلاعیه

کانون وکلای دادگستری خوزستان جهت رفاه حال همکاران و خانواده محترمشان اقدام به عقد قرارداد با مراکز رفاهی ، خدماتی و..... نموده است ..

کلیه همکاران می توانند با ارائه کارت شناسایی و یا پروانه وکالت از کلیه خدمات ذیل بهرمند شوند جهت اطلاع بیشتر لطفا کلیک کنید.


اطلاعیه و اخبار کمیسیون زنان کانون

آیین نامه ی کمیسیون زنان کانون وکلای دادگستری استان خوزستان لطفا کلیک کنید ....


اطلاعیه
به اطلاع کلیه همکاران محترم متقاضی انتقال سوابق بیمه به صندوق حمایت وکلای دادگستری می رساند، هر چه سریعتر جهت انتقال سوابق به کانون وکلای دادگستری خوزستان مراجعه فرمایند.
امروز سه شنبه 03 اردیبهشت 1398 4:51 ب.ظ

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.