اخبار و اطلاعیه‌های همایش

iranian-bar-conf-2017
  • اسلاید شماره یک

    پیشنهاد کانون وکلای خوزستان در مورد رابط با مسائل کانون ها و نقش اجتماعی وکیل در جامعه به اسکودا

  • پیام تسلیت کانون وکلای خوزستان به جانباختن چند ده نفر هموطنان عزیزان در سانحه ی هوایی اخیر

  •  گزارش تصویری اختبار کتبی بهمن ماه سال 96

  • گزارش وضعیت آمار دادسرا و دادگاه انتظامی کانون

اخبار و اطلاعیه‌ها

اطلاعیه

همكار گرامي
به اطلاع مي رساند جلسه سخنراني جناب آقاي دكتر افشارنيا رياست محترم كل دادگستري با موضوع (مباني و رويه حاكم بر اعمال ماده 477 قانون آيين دادرسي كيفري) روز دوشنبه 96/11/30 ساعت 10:30صبح در كانون وكلا برگزار مي گردد.


( نامه ریاست محترم کانون وکلای دادگستری کرمانشاه در خصوص کمک به مناطق زلزله زده)
به اطلاع همکاران محترم می رساند تا بار دیگر رافت و انسانیت و نوع پروری همکاران بصورت واریز وجه نقد به کارت شماره 6037991899939171نزد بانک ملی بنام کانون وکلای دادگستری کرمانشاه افتتاح شده است تجلی یابد.

اطلاعیه

به اطلاع متقاضیان بند (دال) می رساند طبق صورت جلسه هیئت مدیره کانون خوزستان در تاریخ 96/10/16مقرر گردید متقاضیان ماده هشت قانون لایحه قانونی استقلال وکلای دادگستری (کلیه بند های ماده 8) در خواست خود را در تاریخ های 1 تا 10 شهریور و اسفند ماه هر سال به کانون خوزستان ارائه نمایند.


ازهمکاران محترم (آقا) که دارای سابقه فعالیت در رشته ورزشی فوتسال و علاقمند به حضور در دومین المپیاد ورزشی وکلا سراسر کشور می باشند تقاضا می گردد جهت ثبت نام و هماهنگی لازم با آقای افشین زنگنه به شماره 09123343308 تماس حاصل فرمایند.


به اطلاع همكاران محترم (خانم) مي رساند كساني كه علاقمند به شركت در كلاس هاي آمادگي جسماني و بدنسازي مي باشند جهت ثبت نام به مديرداخلي كانون مراجعه نمايند.


اطلاعیه
همکاران محترم می توانند جهت اطلاع از فرمت نگارش مقالات حقوقی در نشریه کانون فرمت مورد نظر را دانلود کنند . لطفا کلیک کنید..

اطلاعیه (فراخوان ارائه مقاله)

از همکارانیکه تمایل به چاپ و انتشار مقالات حقوقی خود در نشریه کانون را دارند به خانم سعیدی در کانون مراجعه و مقاله خود را ارائه نمایند.

اطلاعیه دریافت وسیله دفاع شخصی به اطلاع همکاران محترم می رساند طبق توافق بعمل آمده با موسسه حفاظتی و مراقبتی نظم آفرینان کسانی که تمایل به دریافت وسیله دفاع شخصی (افشانه و شوکر) دارند جهت دریافت معرفی نامه به محل کانون مراجعه نمایند.


اطلاعیه بسمه تعالی (مبنای فکری و صنفی مشارکت وکلا در پرداخت 4 درصد سهم کانون) مطابق ضوابط و مقررات ،نرخ بیمه پرداختی صندوق حمایت به ماخذ 12 درصد در آمد ماهانه هر وکیل (8 درصد توسط وکیل و 4 درصد توسط کانون مربوط ) محاسبه و تعیین می گردد. که این مبلغ هر ساله متغییر و افزایش می یابد......ادامه مطلب لطفا کلیک کنید.


اطلاعیه کمیسیون ورزش و رفاه

به اطلاع کلیه همکاران علاقمند به ورزش شنا می رساند:استخر طرف قرارداد کانون وکلا ،استخر راشا واقع در کیانپارس- خیابان 14غربی بین ایدون وخرداد می باشد . ضمناً جهت دریافت کارت استخر به کانون وکلای دادگستری خوزستان مراجعه فرمایید.

آقایان روز های فرد در سانس های

بانوان روز های زوج و همچنین روز جمعه در سانس های

21 الی 19

11 الی 9:30

22:30 الی 21

12:30 الی 11

24 الی 22:30

16:30 الی 15

18 الی 16:30


جمعه 18 الی 13:30


مدارک مورد نیاز جهت صدور پروانه وکالت پایه یک : 1-تصویر برابر با اصل کارت ملی 2 سری 2- تصویر برابر با اصل تمام صفحات شناسنامه 1 سری 3- تصویر برابر با اصل کارت پایان خدمت 1 سری 4- تصویر برابر با اصل مدرک تحصیلی 1 سری 5- 6 قطعه عکس 4*3 6- اصل پروانه کارآموزی و کارت شناسایی ضمناً تسویه کلیه ی بدهی های صندوق حمایت تا تاریخ 95/09/30 الزامی می باشد


اطلاعیه بدینوسیله شماره حساب صندوق قرض الحسنه کانون وکلای دادگستری خوزستان اعلام تا همکارانی که تمایل به عضویت در صندوق را دارند مبلغ حق عضویت که پنج میلیون ریال است را پرداخت و رسید آن را به آقای بابلی در کانون تحویل نمایند. شماره حساب بانک پاسارگاد شعبه کیانپارس :3101800011163901


اطلاعیه
به اطلاع همکاران گرامی می رساند صندوق قرض الحسنه کانون وکلای دادگستری خوزستان تأسیس شده است جهت عضویت به کانون مراجعه فرمائید.

اطلاعیه
به اطلاع کلیه همکاران محترم متقاضی انتقال سوابق بیمه به صندوق حمایت وکلای دادگستری می رساند، هر چه سریعتر جهت انتقال سوابق به کانون وکلای دادگستری خوزستان مراجعه فرمایند.
امروز سه شنبه 01 اسفند 1396 5:29 ق.ظ

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.