دسترسی سریع


به کانـال کـانـون وکلای دادگستـری استـان خوزستـان در تلگـرام بپیوندید
فرم ثبت پست الکترونیکی وکلا

اخبار و اطلاعیه‌ها

اطلاعیه

طبق دستور ریاست محترم کانون ،به اطلاع همکاران محترم می رساند تا اطلاع ثانوی جهت صدور پروانه یا تمدید پروانه به کانون مراجعه نفرمایند.


اطلاعیه

مصوبه دومین جلسه هیات مدیره کانون وکلای دادگستری خوزستان مورخ 97/12/25

1- جناب آقای سید عبدالرضا مرعشی به سمت دادستان انتظامی

2-حناب آقای علی فرطوسی به سمت نماینده کانون وکلای دادگستری خوزستان در شورای اجرایی اتحادیه سراسری

3- جناب آقای توفیق امیری به سمت نماینده کانون وکلای دادگستری خوزستان در صندوق حمایت

4-جناب آقا دکتر غلامحسن مزارعی به سمت ریاست کمیسیون آموزش و پژوهش

5- جناب آقای حمید عزیزی به سمت ریاست کمیسیون کارآموزی


همكار گرامي
به استحضار مي رساند مهلت پرداخت فيش هاي حق بيمه سه ماهه زمستان صندوق حمايت،در تاريخ 97/12/28 به پايان مي رسد. لطفاً در اسرع وقت به سايت صندوق حمايت به آدرسwww.hamivakil.ir مراجعه فرمائيد.
(كانون وكلاي دادگستري خوزستان)


مدارک لازم جهت صدور پروانه وکالت پایه یک (ویژه پذیرفته شدگان اختبار سال 97 کانون وکلای دادگستری خوزستان)

1-اصل پروانه کارآموزی و کارت شناسایی

2- تصویر برابر با اصل تمام صفحات شناسنامه-یک سری

3-تصویر برابر با اصل کارت ملی- یک سری

4- کپی کارت پایان خدمت یا معافیت - یک سری

6-5 قطعه عکس رنگی 4*3

کلیه مدارک فوق باید برابر با اصل باشند.

کارآموزان محترم می توانند از روز شنبه مورخ 97/12/18جهت انجام امور اداری به کانون وکلای دادگستری خوزستان مراجعه نمایند.


ضمن تبریک و با آرزوی موفقیت از کلیه کارآموزان مشمول اختبار 97 دعوت بعمل می آید در مراسم تحلیف روز دوشنبه مورخ 97/12/20 ساعت 9 صبح در آمفی تئاتر کانون حضور بهم رسانند.


به اطلاع کلیه همکاران گرامی می رساند که جهت رفاه حال وکلای محترم ،باجه ابطال تمبر در محل کانون وکلای دادگستری خوزستان دایر می باشد.وکلا و کارآموزان محترم می تواند جهت ابطال تمبر به کانون خوزستان مراجعه فرمایند.


اطلاعیه

به اطلاع همکاران محترم می رساند بانک تجارت در جهت اقدام قانونی نسبت به وثایق پرونده های مطالباتی و سایر دعاوی نیاز به انعقاد قرارداد با وکلای مجرد پایه یک با حداقل 10 سال سابقه کار ..... ادامه مطلب لطفا کلیک کنید..


اطلاعیه

انعقاد قرارداد بیمه درمانی تکمیلی صندوق حمایت وکلای دادگستری با شرکت بیمه تجارت نو

ادامه مطلب لطفا کلیک کنید....


اطلاعیه

طبق تصمیم مورخ 97/09/24 هیات مدیره مقرر گردید در انتخابات دوره نهم هیات مدیره سال 1397 هر گونه توهین ،تخریب،کسرشان و ورود اتهام در رقابت انتخاباتی توسط کلیه وکلا ممنوع می باشد و با متخلف صرفنظر از جنبه عمومی آن در دادسرا و دادگاه انتظامی کانون برخورد خواهد شد در این مورد مدیران و ادمین های گروه ها ،صفحات و کانال های مجازی مسئولیت داشته و موظفند شخص خاطی را از گروه حذف نمایند.

(هیات مدیره کانون وکلای دادگستری خوزستان)


اطلاعیه

هیات مدیره کانون وکلای دادگستری خوزستان در جلسه مورخ 97/08/05 مقرر نمود همکاری وکلا و کارآموزان وکالت عضو کانون وکلای دادگستری خوزستان با موسسات حقوقی که توسط افراد فاقد پروانه وکالت تاسیس شده و خواهند شد ممنوع و قابل تعقیب انتظامی می باشد.


اطلاعیه (کمیسیون نقل و انتقالات)

آیین نامه نقل و انتقالات و تغییر محل اشتغال وکلای کانون وکلای دادگستری خوزستان لطفا کلیک کنید..


اطلاعیه

به اطلاع همکاران محترم می سارند تعدادی از شرکت های بیمه در نظر دارند از خدمات وکلای دادگستری در پرونده های قضائی به ویژه در امور پرونده های بیمه شخص ثالث استفاده نمایند در صورت تمایل وکلای محترم می تواند رزومه کامل خود متضمن سوابق تحصیلی و حرفه ای را به آدرس الکترونیکی hiring.insurance.co@gmail.com ارسال فرمایند.


اطلاعیه

به اطلاع کلیه بانوان وکیل کانون می رساند همانگونه که مستحضرر هستید،تبصر 2 ماده 19 آیین نامه صندوق حمایت وکلای دادگستری پرداخت مستمری به فرزندان بانوان وکیل را منوط به فوت همسر و همچنین تحت کفالت بودن فرزندان ایشان نموده بود. لذا با پیگیری سرکار خانم نزاری ،ریاست محترم کانون خوزستان و جناب آقای حمید عزیزی بازرس محترم صندوق حمایت ...... برای ادامه مطلب کلیک کنید.....


اطلاعیه

کانون وکلای دادگستری خوزستان جهت رفاه حال همکاران و خانواده محترمشان اقدام به عقد قرارداد با مراکز رفاهی ، خدماتی و..... نموده است ..

کلیه همکاران می توانند با ارائه کارت شناسایی و یا پروانه وکالت از کلیه خدمات ذیل بهرمند شوند جهت اطلاع بیشتر لطفا کلیک کنید.


اطلاعیه و اخبار کمیسیون زنان کانون

آیین نامه ی کمیسیون زنان کانون وکلای دادگستری استان خوزستان لطفا کلیک کنید ....


تفاهم نامه همکاری کانون وکلای دادگستری خوزستان و استانداری خوزستان برای ادامه مطلب کلیک کنید


نامه ریاست محترم کانون به ریاست کل دادگستری استان خوزستان با موضوع :وکلای واجد شرایط تبصره ماده 48 قانون آیین دادرسی کیفری برای ادامه مطلب لطفا کلیک کنید...


ازهمکاران محترم (آقا) که دارای سابقه فعالیت در رشته ورزشی فوتسال و علاقمند به حضور در دومین المپیاد ورزشی وکلا سراسر کشور می باشند تقاضا می گردد جهت ثبت نام و هماهنگی لازم با آقای افشین زنگنه به شماره 09123343308 تماس حاصل فرمایند.


اطلاعیه

بسمه تعالی (مبنای فکری و صنفی مشارکت وکلا در پرداخت 4 درصد سهم کانون) مطابق ضوابط و مقررات ،نرخ بیمه پرداختی صندوق حمایت به ماخذ 12 درصد در آمد ماهانه هر وکیل (8 درصد توسط وکیل و 4 درصد توسط کانون مربوط ) محاسبه و تعیین می گردد. که این مبلغ هر ساله متغییر و افزایش می یابد......ادامه مطلب لطفا کلیک کنید.


اطلاعیه
به اطلاع همکاران گرامی می رساند صندوق قرض الحسنه کانون وکلای دادگستری خوزستان تأسیس شده است جهت عضویت به کانون مراجعه فرمائید.

اطلاعیه
به اطلاع کلیه همکاران محترم متقاضی انتقال سوابق بیمه به صندوق حمایت وکلای دادگستری می رساند، هر چه سریعتر جهت انتقال سوابق به کانون وکلای دادگستری خوزستان مراجعه فرمایند.
امروز پنج شنبه 01 فروردین 1398 2:48 ق.ظ

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.