اخبار و اطلاعیه‌ها

حماسه عظیم سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر مقاوم، بدست رزمندگان پر توان اسلام که نماد وحدت و همدلی و مقاومت و پایداری ملت بزرگ ایران در دفع تجاوز دشمن از کشورمان می باشد گرامی میداریم.
اداره روابط عمومی و امور بین الملل

اطلاعیه
باعرض سلام وآرزوی قبولی طاعات وعبادات همکاران ارجمند وکیل در این ماه مبارک ،به اطلاع میرساند ،مراسم ضیافت افطاری کانون در روزچهارشنبه هشتم خرداد ۹۸ برابربا ۲۳ ماه مبارک رمضان در اهواز _باغ معین _تالار باغ معین برگزار می شود از کلیه همکاران دعوت می شود در این مراسم شرکت فرمایند حضور به موقع وسبزتان موجب امتنان خواهد بود
هیات مدیره کانون وکلای دادگستری خوزستان

اطلاعیه

برنامه تعیین محل اشتغال و کارآموزی پذیرفته شدگان آزمون ورودی 1397

نفر 1 تا 35 روز سه شنبه 98/02/31 راس ساعت 10 صبح

نفر 36 تا 70 روز چهارشنبه 98/03/01 راس ساعت 10 صبح

تعیین شهر به ترتیب تراز آزمون صورت می گیرد و در صورت عدم مراجعه در موعد مقرر ،هیچگونه اعتراض در خصوص حق تقدم مذکور پذیرفته نخواهد شد.


به اطلاع همکاران محترم می رساند کلیه فیش های حق بیمه سال 98 صندوق حمایت ،صادر و بر روی سامانه صندوق به آدرسhamivakil.ir قرار گرفته است.جهت پرداخت فیش های خودبه سامانه ی مذکور مراجعه فرمایید.


اطلاعیه

به استحضار همکاران محترم می رساند جهت انتقال سوابق بیمه ای و تکمیل فرم مربوطه به دفتر صندوق حمایت واقع در کانون وکلای دادگستری خوزستان مراجعه فرمایید

برای دانلود فرم لطفا کلیک کنید...


(فراخوان دعوت ازهمکاران محترم)

به منظور تنظیم تقویم آموزشی سال 98 و ارتقاء سطح کیفی و علمی دوره کارآموزی ،از کلیه وکلای پایه یک که جهت برگزاری جلسات سخنرانی و کارگاه های آموزشی تخصص ،تجربه و توانایی کافی دارند دعوت بعمل می آورد.همکاران محترم موضوعات پیشنهادی را به صورت مکتوب به دفتر کمیسیون کارآموزی تحویل نمایند.

امید است با استفاده از توان علمی و تجارب همکاران گرامی ،گام های مفید و موثری در راستای بهبود سطح آموزش کارآموزان پیش نهیم.

(کمیسیون کارآموزی کانون وکلای دادگستری خوزستان)


مدارک لازم جهت صدور پروانه وکالت پایه یک (ویژه پذیرفته شدگان اختبار سال 97 کانون وکلای دادگستری خوزستان)

1-اصل پروانه کارآموزی و کارت شناسایی

2- تصویر برابر با اصل تمام صفحات شناسنامه-یک سری

3-تصویر برابر با اصل کارت ملی- یک سری

4- کپی کارت پایان خدمت یا معافیت - یک سری

6-5 قطعه عکس رنگی 4*3

کلیه مدارک فوق باید برابر با اصل باشند.

کارآموزان محترم می توانند از روز شنبه مورخ 97/12/18جهت انجام امور اداری به کانون وکلای دادگستری خوزستان مراجعه نمایند.


اطلاعیه (کمیسیون نقل و انتقالات)

آیین نامه نقل و انتقالات و تغییر محل اشتغال وکلای کانون وکلای دادگستری خوزستان لطفا کلیک کنید..


اطلاعیه

کانون وکلای دادگستری خوزستان جهت رفاه حال همکاران و خانواده محترمشان اقدام به عقد قرارداد با مراکز رفاهی ، خدماتی و..... نموده است ..

کلیه همکاران می توانند با ارائه کارت شناسایی و یا پروانه وکالت از کلیه خدمات ذیل بهرمند شوند جهت اطلاع بیشتر لطفا کلیک کنید.


اطلاعیه و اخبار کمیسیون زنان کانون

آیین نامه ی کمیسیون زنان کانون وکلای دادگستری استان خوزستان لطفا کلیک کنید ....


اطلاعیه
به اطلاع کلیه همکاران محترم متقاضی انتقال سوابق بیمه به صندوق حمایت وکلای دادگستری می رساند، هر چه سریعتر جهت انتقال سوابق به کانون وکلای دادگستری خوزستان مراجعه فرمایند.
امروز آدینه 03 خرداد 1398 3:35 ب.ظ

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.