به کانـال کـانـون وکلای دادگستـری استـان خوزستـان در تلگـرام بپیوندید
فرم ثبت پست الکترونیکی وکلا

 

 

اخبار و اطلاعیه‌ها

آغاز هفته وكيل مدافع بر شما همكاران فرهيخته و رهجويان حق و عدالت مباركباد.
(هيات مديره كانون وكلاي دادگستري خوزستان)


مدارک مورد نیاز جهت صدور پروانه وکالت پایه یک :

1-تصویر برابر با اصل کارت ملی  2 سری

2- تصویر برابر با اصل تمام صفحات شناسنامه  1 سری

3- تصویر برابر با اصل کارت پایان خدمت  1 سری

4- تصویر برابر با اصل مدرک تحصیلی  1 سری

5- 6 قطعه عکس  4*3

6- اصل پروانه کارآموزی و کارت شناسایی

ضمناً تسویه کلیه ی بدهی های صندوق حمایت تا تاریخ 95/09/30 الزامی می باشد


اطلاعیه
کمیسیون رفاه اقدام به انعقاد تفاهم نامه با شرکت وب پویان آریانا مجری نرم افزار وکالت دادرس جهت ارائه به وکلاء و کارآموزان به همراه آموزش کامل و 15 درصد تخفیف خرید نموده است همکاران جهت خرید می توانند به فروشگاه کانون مراجعه فرمایند.


اطلاعیه

بدینوسیله شماره حساب صندوق قرض الحسنه کانون وکلای دادگستری خوزستان  اعلام تا همکارانی که تمایل به عضویت در صندوق را دارند مبلغ حق عضویت که پنج میلیون ریال است را پرداخت و رسید آن را به آقای بابلی در کانون تحویل نمایند.

شماره حساب بانک پاسارگاد شعبه کیانپارس :3101800011163901

 

اطلاعیه
به اطلاع کلیه همکاران خانم می رساند کسانی که تمایل به عضویت در کمیسیون بانوان کانون  را دارند جهت ثبت نام به مدیر داخلی سرکار خانم وسطائی مراجعه نمایند.

اطلاعیه کمیسیون ورزش و رفاه

به اطلاع کلیه همکاران علاقمند به ورزش شنا می رساند:استخر طرف قرارداد  کانون وکلا ،استخر راشا واقع در کیانپارس- خیابان 14غربی بین ایدون وخرداد  می باشد . ضمناً جهت دریافت کارت استخر به کانون وکلای دادگستری خوزستان مراجعه فرمایید.

آقایان روز های فرد در سانس های

بانوان  روز های زوج و همچنین روز جمعه  در سانس های

21 الی 19:30

11 الی 9:30

22:30 الی 21

12:30 الی 11

24 الی 22:30

16:30 الی 15

 

18 الی 16:30

 


اطلاعیه
به اطلاع همکاران گرامی می رساند صندوق قرض الحسنه کانون وکلای دادگستری خوزستان تأسیس شده است جهت عضویت به کانون مراجعه فرمائید.
 

همکاران گرامی
کمیسیون رفاه جهت رفاه حال همکاران و خانواده محترم ایشان اقدام به انعقاد تفاهم نامه با رستوران سنتی خرم واقع در امانیه – خیابان پودات با امکان 15 درصد تخفیف و معاف از حق سرویس و مالیات بر ارزش وافزوده نموده است.
اطلاعیه
به اطلاع  کلیه همکاران محترم متقاضی انتقال سوابق بیمه به صندوق حمایت وکلای دادگستری می رساند، هر چه سریعتر جهت انتقال سوابق به کانون وکلای دادگستری خوزستان مراجعه فرمایند.

اطلاعیه
با توجه به اینکه کمیسیون معاضدت و تسخیری کانون وکلای دادگستری خوزستان در نظر دارد نسبت به تخصصی نمودن پرونده های تسخیری اقدام نماید. لذا افرادی که در زمینه های  حقوق اطفال ،مواد مخدر ،قتل  دارای تخصص می باشند به این کمیسیون مراجعه نمایند .عدم مراجعه در این زمینه به منزله تمایل ارجاع در تمام زمینه ها می باشد.
(کمیسیون معاضدت و تسخیری )

اطلاعیه

به اطلاع کلیه  همکاران گرامی می رساند:در صورت تمایل به شرکت در مسابقات ورزشی فوتسال( آقایان)، والیبال و تنیس روی میز (آقایان و بانوان) جام استقلال کانون های وکلای دادگستری با آقای افشین زنگنه به شماره09123343308 تماس حاصل فرمایید.


اطلاعیه

رئیس کانون وکلای دادگستری خوزستان :وکلای عضو کانون خوزستان که در سازمان ها و نهادهای دولتی ،شوراها و یا شهرداری ها و ...استخدام می باشند،سریعا مراتب را به صورت خوداظهاری به کانون وکلا اعلام نمایند.

برای اطلاعات بیشتر لطفا کلیک کنید...

 


ساعت سرور

دوشنبه 02 اسفند 1395 6:52 ب.ظ

    آمار بازدیدکنندگان

    6
    920
    1145038

اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.