آثار پژوهشی خود را منتشر کنید

نقد و بررسی آرای قضایی  تازه های قوانین سرویس ارسال مقالات یادداشت های حقوقی اعلام همکاری با کانون

 

 

 

محرم آمد و ماه عزا شد

مه جانبازي خون خدا شد

جوانمردان عالم را بگوييد

دوباره شور عاشوار به پا شد

فرا رسیدن ایام غم بار محرم و شهادت سالار شهیدان و سرور آزادگان جهان، امام حسین (ع) را به کلیه همکاران گرامی تسلیت عرض می نماییم.

«هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری استان خوزستان»


سوالات آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری استان خوزستان

کلیه سوالات آزمون های اختبار سال های گذشته کانون وکلای دادگستری استان خوزستان را از این قسمت دریافت نمایید.

آزمون اختبار سال 82

آزمون اختبار سال 83

آزمون اختبار سال 85

آزمون اختبار سال 91


اعلام آمادگی کانون وکلای خوزستان جهت ارائه مشاوره حقوقی در خصوص جریان انتقال آب کارون


اعضای هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری استان خوزستان در راستای ایفای نقش و تعهد اجتماعی خود با ارسال نامه های جداگانه ای به  مدیر عامل سازمان آب و برق استان و ریاست مجتمع آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان آمادگی خود را جهت همکاری حقوقی با این سازمان ها اعلام نمودند. در متن نامه ارسالی به رییس مجتمع آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان آمده است: نظر به اوضاع و احوال بحران آب در کشور و  پیگیری پاره ای از مقامات سایر استان ها جهت انتقال آب از سرشاخه های رودخانه کارون، بدین وسیله این کانون آمادگی خود را جهت هرگونه همکاری و هم اندیشی، شرکت در همایش، سمینارها یا کارگاه های هم اندیشی اعلام می دارد.


زمان دریافت تکالیف کارآموزانی که تا پایان آبان دوره کارآموزیشان به اتمام می رسد تعیین شد

کلیه کارآموزانی که تا تاریخ 93/8/30 دوره کارآموزی آنها به پایان می رسد حداکثر تا 93/9/15 فرصت دارند تا جهت تحویل تکالیف کارآموزی خود اقدام نمایند. لذا از کیله عزیزان درخواست می شود تا تاریخ ذکر شده نسبت به تحویل تکالیف کارآموزی خود اقدام نمایند.


مقالات و آثار پژوهشی خود را در خبرنامه داخلی کانون وکلای دادگستری استان خوزستان منتشر کنید

خبرنامه کانون وکلای دادگستری استان خوزستان در حال جمع آوری آثار پژوهشی و مقالات حقوقدانان محترم، اساتید دانشگاه، دانشجویان و وکلای محترم جهت درج در خبرنامه می باشد. در کنار دریافت آثار از طریق ایمیل کانون به زودی در پایگاه اینترنتی کانون نیز محلی برای دریافت مستقیم آثار پژوهشی و مقالات شما در نظر گرفته خواهد شد. لذا از عزیزان درخواست داریم تا هنگام فعال شدن بخش دریافت مقالات سایت  آثار پژوهشی خود را از طریق ایمیل، جهت انتشار در خبرنامه کانون برای ما ارسال نمایند. 

ضمنا وب سایت حقوقی صنفی کانون وکلای استان خوزستان نیز تلاش دارد علاوه بر اطلاع رسانی در خصوص اطلاعات و اخبار  بخش های مختلف آموزش، کارآموزی، اختبار، معاضدت، ورزش و دیگر کمیسیون های کانون، محلی برای انعکاس مقالات، یادداشت ها و نظرات اعضای محترم جامعه حقوقی استان خوزستان و حقوقی کشور باشد.

در همین راستا از شما همکاران محترم درخواست داریم مقالات حقوقی پایان نامه ها، نظرات و یادداشت هایتان در خصوص مسائل حقوقی روز، کتاب ها یا جزوات تخصصی خود را برای انتشار و به اشتراک گذاشتن در اختیار همکاران خود در سایت کانون وکلای استان خوزستان قرار دهید.

ایمیل سایت جهت دریافت آثار : kanonkhz@gmail.com


همکاری با پایگاه اینترنتی کانون وکلای خوزستان

 

 

از کارآموزان محترمی که تمایل دارند با پایگاه اینترنتی کانون همکاری نمایند دعوت می شود ضمن تماس با واحد انفورماتیک (شماره تلفن 06113736450 ) آمادگی خود جهت همکاری را اعلام نمایند.


 

اطلاعیه دریافت عکس پرسنلی

 

با توجه به اینکه بسیاری از عکس های همکاران محترم وکیل قدیمی بوده و قابل استفاده در سایت و قرار دادن در بخش جستجوی وکیل نیستند، مدیریت سایت از عزیزان درخواست دارد نسبت به ارسال عکس های پرسنلی خود به ایمل کانون و یا تحویل دو قطعه عکس پرسنلی به واحد انفورماتیک کانون وکلای استان خوزستان اقدام نمایند.

در صورت تمایل برای ارسال اینترنتی، لطفا عکس های پرسنلی خود را اسکن نموده و فایل آن را به ایمل کانون با نشانی kanoonkhz@gmail.com ارسال فرمایید.


 اطلاعیه کمیسیون ورزش
کمیسیون ورزش در نظر دارد از کلیه علاقمندان به رشته های تنیس روی میز، تیراندازی، گلف، آمادگی جسمانی و بدنسازی جهت دوره های آموزشی و همچنین برگزاری مسابقاتی فی مابین وکلاء در بعضی از رشته های فوق ثبت نام به عمل آورد. لذا از کلیه همکاران محترم دعوت بعمل می آید تا جهت ثبت نام در رشته مورد علاقه خود به کانون وکلا، نزد مدیر محترم داخلی مراجعه نموده و آمادگی خود را اعلام فرمایید.
 

اطلاعیه

نظر به وجود مشکل در امر اطلاع رسانی، از همکاران محترمی که پیامک های کانون به آنها نمی رسد درخواست می شود با ارسال عدد( 2 انگلیسی) به 8999 در خطهای همراه اول و ارسال عدد( 1انگلیسی) به 5005  در خطهای ایرانسل نسبت به فعال سازی سامانه پیامکی کانون اقدام نمایند و در صورت حل نشدن مشکل به واحد انفورماتیک کانون مراجعه نمایند.

ساعت سرور

یک شنبه 02 آذر 1393 11:50 ق.ظ

    آمار بازدیدکنندگان

    9
    260
    158392
طراحی وب سایت در اهواز: طراحی وب در اهواز - شرکت رادفان