آثار پژوهشی خود را منتشر کنید

اخبار و اطلاعیه ها

 

 

اطلاعیه

بسمه تعالی

 

کانون صنفی وکلای دادگستری بازنشسته استان تهران

 

در اجرای مصوبه مورخ 93/09/10کمیسیون ماده 10 قانون فعالیت احزاب و جمعیت ها اولین جلسه مجمع عمومی کانون صنفی وکلای دادگستری بازنشسته استان تهران در تاریخ چهارشنبه 94/03/06 ساعت 10 صبح در محل کانون وکلای دادگستری مرکز طبقه چهارم (تالار اقبال )، به منظور : 1- تصویب اساسنامه 2- انتخاب اعضای هیات مدیره 3- انتخاب بازرسان تشکیل می گردد. بدین وسیله از کلیه همکاران بازنشسته و از کار افتاده دعوت می شود با در دست داشتن حکم بازنشستگی یا از کار افتادگی برای شرکت در اولین جلسه مجمع عمومی شخصاً یا با معرفی نماینده حضور به هم رسانند.

 

با احترام

 

هیات موسس کانون صنفی وکلای دادگستری بازنشسته استان تهران


اطلاعیه سخنرانی

جلسه سخنرانی جناب آقای دکتر طاهری نسب رئیس کانون وکلای دادگستری خوزستان با موضوع کیفیات مخففه مجازاتها در قانون مجازات اسلامی 92، چهارشنبه مورخ 94/03/06 ساعت 10الی 11/30 در کانون وکلای دادگستری خوزستان برگزار می گردد.حضور کلیه کارآموزانی که پروانه آنها از تاریخ 93/03/30 تاکنون صادر گردیده است الزامیست.نجفی‌توانا: قانون باید در برابر فشارها از قوه قضاییه حمایت کند

رییس کانون وکلای دادگستری مرکز گفت که دستگاه قضایی ساز و کارهایی برای نظارت بر عهده دارد که می‌تواند در برابر فشارها استفاده کند.

علی نجفی‌توانا در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان این مطلب، اظهار کرد: اگر در مملکتی نظام اقتصادی و سیاسی مناسبی وجود نداشته باشد، ولی دستگاه قضایی دارای اقتدار، سلامت و صلابت باشد؛ مسلما آن مملکت آسیب نخواهد دید؛ چرا که در تمام دنیا سعی می‌شود که قوه قضاییه مستقل از سایر قوا مستقر شود و...

ادامه مطلب


اطلاعیه

از کلیه همکارانی که دارای تالیفات حقوقی می باشند دعوت می نماید که با ارسال عنوان کتاب تالیفی خود  با مشخصات کامل چاپ ،آثار خود را در معرض معرفی جامعه حقوقی در قسمت (کتاب های حقوقی) سایت کانون وکلا استان خوزستان قرار دهند.جهت اطلاعات بیشتر به واحد انفورماتیک کانون وکلای دادگستری خوزستان مراجعه فرمایید.

 


بیانیه بیست و چهارمین اجلاس اتحادیه کانون های وکلای دادگستری ایران (اسکودا)

بیست و چهارمین اجلاس اتحادیه کانون های وکلای دادگستری ایران در تاریخ ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت ماه با حضور اعضای هیات مدیره کانون های وکلای دادگستری سراسر کشور در فضای صمیمانه با حضور مهمانانی از قوای سه گانه در خرم آباد استان لرستان، تشکیل شد و پس از بحث و بررسی پیرامون مسایل جاری حوزه وکالت اعلام می دارد:
۱- استقلال وکیل و کانون های وکلای دادگستری میراث مدنی ارزشمندی است که حفظ آن موجب تضمین دادرسی عادلانه و اعتبار نظام دادرسی و ملی کشور است. هیات عمومی کانون های وکلای دادگستری با عنایت به اینکه لایحه جامع وکالت در فرآیند رسیدگی است بر ضرورت تدوین جامع و علمی و مطابق با موازین حقوقی و بین المللی در جهت حفظ استقلال تاکید نموده و هر گونه مقرره ای که ناقض استقلال باشد را مخدوش و غیر قابل قبول میداند.
۲- استقلال نهاد وکالت موجب حفظ حقوق شهروندان، ارتقاء عدالت قضائی، حق دفاع ملت و اعتبار بین المللی احکام صادره از محاکم قضائی ایران خواهد بود.
ادامه مطلب


 

همکار گرامی
جهت دریافت فیش های حق بیمه سال 94 به کانون وکلای خوزستان مراجعه نمائید.لازم به ذکر است که فیش های مذکور از طریق سایت www.hamivakil.ir نیز قابل پرداخت است.

 


قابل توجه کارآموزان آزمون ورودی سال 93

 

جهت صدور پروانه کارآموزی و عضویت در صندوق حمایت وکلای دادگستری (بیمه عمر و بازنشستگی) تحویل مدارک ذیل ضروری می باشد:

 

1-   کپی تمام صفحات شناسنامه – 2 سری

2-   کپی کارت ملی -2 سری

3-   عکس (رنگی ) – 1 قطعه

 

اطلاعیه مهم

 

از کلیه همکاران وکیل پایه یک درخواست میگردد جهت چاپ کتاب جدید اسامی وکلا ، تصویر کارت ملی و 2 قطعه عکس 4*3 به کانون تحویل نمایند.


 

اطلاعیه

 

قابل توجه همکاران محترم وکیل اعضای کانون وکلای خوزستان

با توجه به اینکه در سالهای اخیر یکی از مشکلات کانون ها در سطح ملی، عدم رعایت شئون حرفه ای وکلای دادگستری و احترامات آنان در مراجع مختلف رسمی و غیر رسمی از قبیل رسانه ها، روزنامه ها و صدا و سیما می باشد و حتی در برخی از مراجع قضایی و انتظامی کشور مشاهده می شود، مبادرت به تفتیش و بازرسی بدنی، کیف و تلفن همراه...
ادامه مطلب 

بیانیه کانون وکلای دادگستری استان خوزستان در حمایت از مذاکرات هسته ایImage result for ‫بیانیه‬‎

 

هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری استان خوزستان در حمایت از توافق هسته ای بیانیه ای صادر کرد که در زیر می آید: اینک که در پرتو رحمت الهی، عنایات حمایت و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و تحت نظر و راهنمایی رئیس جمهور حقوق دان، تیم مذاکره کننده هسته ای توانستند کشور عزیزمان را از بن بست مذاکرات و مشکلات بین المللی بیرون بیاورند و در فضایی فشرده و پر تنش سرانجام، عدم اطمینان و شک و تردید و ابهام را به اعتماد و اطمینان تبدیل نمایند، کانون وکلای استان خوزستان لازم می داند مراتب تشکر و سپاسگذاری خویش را از تیم مذاکره کننده هسته ای اعلام نموده و این اتفاق میمون و مبارک را پاس بدارد.

ادامه مطلب


ساعت سرور

آدینه 01 خرداد 1394 3:56 ب.ظ

    آمار بازدیدکنندگان

    8
    347
    318883
طراحی وب سایت در اهواز: طراحی وب در اهواز - شرکت رادفان