آثار پژوهشی خود را منتشر کنید

اخبار و اطلاعیه ها

 

 

 

 قابل توجه کارآموزان آزمون ورودی سال 93

 

جهت صدور پروانه کارآموزی و عضویت در صندوق حمایت وکلای دادگستری (بیمه عمر و بازنشستگی) تحویل مدارک ذیل ضروری می باشد:

 

1-   کپی تمام صفحات شناسنامه – 2 سری

 

2-   کپی کارت ملی -2 سری

 

3-   عکس (رنگی ) – 1 قطعه

 


 

 

 کارآموزگرامی
جلسه سخنرانی سرکار خانم نوال نزاری نایب رئیس کانون وکلای خوزستان با موضوع قانون حمایت خانواده (1)، مورخ چهارشنبه  94/02/09 ساعت 10صبح درمحل کانون برگزار می گردد.حضور کلیه کارآموزان که پروانه آنها تا تاریخ 93/03/15  صادر گردیده ، الزامیست.

 


 اطلاعیه مهم

 

 از کلیه همکاران وکیل پایه یک درخواست میگردد جهت چاپ کتاب جدید اسامی وکلا ، تصویر کارت ملی و 2 قطعه عکس 4*3 به کانون تحویل نمایند.


 

اطلاعیه

 

قابل توجه همکاران محترم وکیل اعضای کانون وکلای خوزستان

با توجه به اینکه در سالهای اخیر یکی از مشکلات کانون ها در سطح ملی ، عدم رعایت شئون حرفه ای وکلای دادگستری و احترامات آنان در مراجع مختلف رسمی و غیر رسمی از قبیل رسانه ها ،روزنامه ها و صدا و سیما می باشد و حتی در برخی از مراجع قضایی و انتظامی کشور مشاهده می شود ، مبادرت به تفتیش و بازرسی بدنی ،کیف و تلفن همراه .......ادامه مطلب

احتمال اجرا نشدن قانون آیین دادرسی کیفری از تیرماه

 

خبرگزاری میزان: سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: اصلاحیه  قانون آیین دادرسی کیفری چنانچه در صحن علنی مجلس مطرح شود، اجرای آن از ابتدای تیرماه سال جاری امکان‍پذیر نخواهد بود، به همین خاطر درخواست...ادامه مطلب

 

 اطلاعیه

 

همکارانی که دارای آثار پژوهشی ،تحقیقی و مقالات علمی می باشند.میتوانند جهت انتشار آثار خود درخبرنامه کانون  به بخش آثار پژوهشی سایت  مراجعه ، و یا به آدرس ایمیل kanonkhz@gmail.com ارسال نمایند.

 


لایحه جامع وکالت از اعلام وصول در دولت تا اعلام وصول در مجلسImage result for ‫علی نجفی توانا‬‎

 سرنوشت پرفراز و نشیب نهاد وکالت در فروردین ماه 93 وارد یکی دیگر از نشیب‌های تاریخی خود شد. نشیبی که جاده منتهی به آن حرکت سقوط آزاد این نهاد مقدس و مردمی را به سمت وابستگی نشان می داد. در این ماه لایحه‌ای از دستگاه قضائی کشور واصل شد که اساس استقلال نهاد وکالت را نشانه گرفته بود، بی‌سابقه‌ترین دخالت‌ها را تحت عنوان نظارت در سرلوحه مواد خود قرار داده بود و بی‌محابا نهاد مستقل کانون‌های وکلای دادگستری را به سمت تبدیل شدن به سازمانی در زیرمجموعه قوه قضائیه سوق می‌داد. در این لایحه استقلال وکیل و نهاد وکالت به شدت مورد تعرض قرار گرفته بود و کانونهای وکلای دادگستری نه بعنوان موسسه‌ای مستقل بلکه بعنوان موسسه‌ای دارای شخصیت حقوقی مستقل در حد یک شرکت تجاری تابع قانون تجارت شناخته شده بود.


اطلاعیه دعوت به فعالیت در کمیسیون های کانون وکلای دادگستری خوزستان

نظر به اینکه کانون وکلای دادگستری استان خوزستان در نظر دارد کمیسیون های ذیل را تشکیل دهد از کلیه همکارانی که مایل هستند در این راستا همکاری لازم را معمول دارند، دعوت می شود که در اولین فرصت با مراجعه به مدیر داخلی کانون، مراتب آمادگی خود را کتبا اعلام نمایند.

لازم به ذکر است که متقاضیان باید وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری استان خوزستان بوده و دارای وقت، انگیزه و توانایی لازم جهت فعالیت در کمیسیون های تخصصی مورد تقاضا باشند. کارآموزان می توانند تنها با کمیسیون های روابط عمومی، ورزش و انفورماتیک همکاری نمایند.

1-    کمیسیون حل اختلاف

2-    کمیسیون بازرسی و نظارت

3-    کمیسیون حمایت

4-    کمیسیون نقل و انتقالات

5-    کمیسیون آموزش و انتشارات

6-    کمیسیون ورزش

7-    کمیسیون روابط عمومی

8-    کمیسیون بانوان

9-    کمیسیون انفورماتیک

10-   کمیسیون پارلمانی


 اصلاح قانونی که هنوز اجرا نشده است ؟! به بهانه طرح اصلاح قانون آیین دادرسی کیفری

“بسمه تعالی”
عضو محترم کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی درباره نهایی شدن قانون آیین دادرسی کیفری در این کمیسیون مطالبی گفته اند ، با توجه به اینکه قانون مذکور نهایی و ابلاغ شده بود و تاریخ اجرای آن نیز با یکبار تاخیر اول تیرماه ۱۳۹۴تعیین شده بود و نظر به اینکه موارد مورد بحث برای اصلاح ( پیش از اجرای قانون ابلاغ شده ) بعضا به حق دفاع مردم و در موارد دیگر به مسائل بسیار مهمی مربوط است ، متن اصلاحات مورد پیشنهاد طی طرح نمایندگان محترم و مقاله ای که در این خصوص نوشته و منتشر شده است و متن اظهارات آقای حمیدرضا طباطبایی برای ملاحظه همکاران محترم و اظهار نظر نقل می شود.


بیانیه کانون وکلای دادگستری استان خوزستان در حمایت از مذاکرات هسته ایImage result for ‫بیانیه‬‎

 

هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری استان خوزستان در حمایت از توافق هسته ای بیانیه ای صادر کرد که در زیر می آید:اینک که در پرتو رحمت الهی، عنایات حمایت و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و تحت نظر و راهنمایی رئیس جمهور حقوق دان، تیم مذاکره کننده هسته ای توانستند کشور عزیزمان را از بن بست مذاکرات و مشکلات بین المللی بیرون بیاورند و در فضایی فشرده و پر تنش سرانجام، عدم اطمینان و شک و تردید و ابهام را به اعتماد و اطمینان تبدیل نمایند، کانون وکلای استان خوزستان لازم می داند مراتب تشکر و سپاسگذاری خویش را از تیم مذاکره کننده هسته ای اعلام نموده و این اتفاق میمون و مبارک را پاس بدارد.

ادامه مطلب


اطلاعیه کارآموزان اختبار93/ مدارک لازم جهت صدور پروانه پایه یک

 

1- اصل و کپی برابر اصل شده صفحات شناسنامه دو سری

2-اصل و کپی برابر اصل شده کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم(برای آقایان) دو سری

3-اصل و کپی برابر اصل شده مدرک تحصیلی(دانشنامه لیسانس) دو سری

4-اصل و کپی برابر اصل شده کارت ملی دو سری

5-شش قطعه عکس 4*3 با درج نام و نام خانوادگی و شماره پروانه در پشت عکس(با لباس فرم وکالت )

6-اصل پروانه کارآموزی و کارت شناسایی دوره کار آموزی تصویر اسکن شده کلیه مدارک فوق با فرمت PNG)یا (jpgبر روی یک لوح فشرده(cd)


ساعت سرور

سه شنبه 08 اردیبهشت 1394 4:20 ب.ظ

    آمار بازدیدکنندگان

    11
    579
    290618
طراحی وب سایت در اهواز: طراحی وب در اهواز - شرکت رادفان