آثار پژوهشی خود را منتشر کنید

اخبار و اطلاعیه ها

 

 

 

جلسه کمیسیون معاضدت و تسخیری کانون وکلا خوزستان با مسوولین زندانهای اهواز

 بناء به پیشنهاد کمیسیون معاضدت و تسخیری کانون وکلای دادگستری خوزستان در تاریخ 94/03/24 جلسه مشترکی با حضور رئیس آقای دکتر طاهری نسب  و نایب رئیس سرکار خانم نزاری کانون وکلای خوزستان و رئیس کمیسیون معاضدت و تسخیری در محل کانون وکلا با مسوولین زندانهای کارون ،اصلاح و تربیت و اداره کل زندانهای استان برگزار شد . ادامه مطلب   

                                                                 


اطلاعیه
به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان کانون وکلای دادگستری خوزستان روزهای پنجشنبه تعطیل می باشد.
 

اطلاعیه
از کلیه بانوان همکار که دارای حداقل پنج سال سابقه وکالت بوده و تمایل به فعالیت در کمیسیون بانوان دارند دعوت می شود جهت ثبت نام به دفتر کانون وکلا مراجعه نمایند.


اطلاعیه

از کلیه همکارانی که دارای تالیفات حقوقی می باشند دعوت می نماید که با ارسال عنوان کتاب تالیفی خود  با مشخصات کامل چاپ ،آثار خود را در معرض معرفی جامعه حقوقی در قسمت (کتاب های حقوقی) سایت کانون وکلا استان خوزستان قرار دهند.جهت اطلاعات بیشتر به واحد انفورماتیک کانون وکلای دادگستری خوزستان مراجعه فرمایید.

 


بیانیه بیست و چهارمین اجلاس اتحادیه کانون های وکلای دادگستری ایران (اسکودا)

بیست و چهارمین اجلاس اتحادیه کانون های وکلای دادگستری ایران در تاریخ ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت ماه با حضور اعضای هیات مدیره کانون های وکلای دادگستری سراسر کشور در فضای صمیمانه با حضور مهمانانی از قوای سه گانه در خرم آباد استان لرستان، تشکیل شد و پس از بحث و بررسی پیرامون مسایل جاری حوزه وکالت اعلام می دارد:
۱- استقلال وکیل و کانون های وکلای دادگستری میراث مدنی ارزشمندی است که حفظ آن موجب تضمین دادرسی عادلانه و اعتبار نظام دادرسی و ملی کشور است. هیات عمومی کانون های وکلای دادگستری با عنایت به اینکه لایحه جامع وکالت در فرآیند رسیدگی است بر ضرورت تدوین جامع و علمی و مطابق با موازین حقوقی و بین المللی در جهت حفظ استقلال تاکید نموده و هر گونه مقرره ای که ناقض استقلال باشد را مخدوش و غیر قابل قبول میداند.
۲- استقلال نهاد وکالت موجب حفظ حقوق شهروندان، ارتقاء عدالت قضائی، حق دفاع ملت و اعتبار بین المللی احکام صادره از محاکم قضائی ایران خواهد بود.
ادامه مطلب

 

اطلاعیه مهم

 

به منظور تکمیل و به روز نمودن کتاب اسامی وکلای کانون خوزستان ، لطفاً تا پایان تیر 94 (آخر مهلت) نسبت به اعلام و تحویل : آخرین نشانی دفتر ، 2 قطعه عکس و تصویر کارت ملی اقدام نمایید.


 

اطلاعیه

 

قابل توجه همکاران محترم وکیل اعضای کانون وکلای خوزستان

با توجه به اینکه در سالهای اخیر یکی از مشکلات کانون ها در سطح ملی، عدم رعایت شئون حرفه ای وکلای دادگستری و احترامات آنان در مراجع مختلف رسمی و غیر رسمی از قبیل رسانه ها، روزنامه ها و صدا و سیما می باشد و حتی در برخی از مراجع قضایی و انتظامی کشور مشاهده می شود، مبادرت به تفتیش و بازرسی بدنی، کیف و تلفن همراه...
ادامه مطلب 

ساعت سرور

یک شنبه 14 تیر 1394 10:32 ق.ظ

    آمار بازدیدکنندگان

    5
    255
    364066
طراحی وب سایت در اهواز: طراحی وب در اهواز - شرکت رادفان