آثار پژوهشی خود را منتشر کنید

نقد و بررسی آرای قضایی  تازه های قوانین سرویس ارسال مقالات یادداشت های حقوقی اعلام همکاری با کانون

 

 

 

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون ورودی سال 93 کانون وکلای دادگستری خوزستان

 

ازکلیه پذيرفته شدگان آزمون ورودي  سال 93 کانون وکلای دادگستری خوزستان دعوت بعمل مي آيد كه  رأس ساعت 9 صبح به شرح برنامه زمانی ذیل با همراه داشتن مدارك لازم و با توجه به ضوابط اعلام شده ، در كانون وكلاي دادگستري خوزستان واقع در کیان آباد نبش خ 2 غربی پلاک 150 جهت ثبت نام حضور بهم رسانند.لازم به ذکر است عدم حضور شخص در روز مقرر، به منزله عدم ثبت نام و تشکیل پرونده می باشد .


 

صعود به قله کوه نمک بوشهر در نیمه دوم بهمن ماهجاشاک

به اطلاع کلیه وکلا و کارآموزان محترم می رساند، برنامه صعود به قله «کوه نمک» به میزبانی کانون وکلای دادگستری استان بوشهر در نیمه دوم بهمن ماه برگزار می گردد. حضور کلیه بانوان و آقایان محترم وکیل در این صعود زمستانی آزاد می باشد. لذا از همکاران علاقه مند به حضور در این کوهپیمایی دعوت به عمل می آید جهت ثبت نام به واحد مدیریت داخلی کانون وکلای استان خوزستان مراجعه نمایند. کمیسیون ورزش کانون وکلای دادگستری استان خوزستان


اسامی شرکت کنندگان در آزمون اختبار و محل برگزاری آزمون اعلام شد

 

کارآموزان محترمی که اسم آنها در لیست زیر قید شده است روز شنبه مورخ 93/11/4 ساعت 15 جهت شرکت در آزمون اختبار به آدرس شهرک نفت، جنب بازارچه مرکزی، دبیرستان پسرانه شهدای صنعت نفت مراجعه نمایند.   لیست اسامی


سخنرانی جناب آقای ممبینی دادستان نظامی سازمان قضایی نیروهای مسلح در کانون وکلای استان خوزستاندکتر طاهری نسب نائب رئیس کانون وکلای دادگستری استان خوزستان، در ابتدای این مراسم، ضمن خیر مقدم به جناب آقای ممبینی دادستان نظامی استان خوزستان اظهار داشتند: حتما استحضار دارید سازمان قضایی نیروهای مسلح از مراجع اختصاصی نظام دادرسی کیفری در ایران است که با توجه به تخصصی بودن رسیدگی سازمان و دادسراها و دادگاه های نظامی، عمدتا همکاران اطلاعات کمتری در خصوص این سازمان دارند، به این جهت فرصت را غنیمت می دانیم تا از محضر جناب آقای ممبینی بیشترین استفاده را ببریم.

جناب آقای ابراهیم ممبینی در سخنرانی خود که در محل سالن جلسات کانون وکلای دادگستری استان خوزستان برگزار شد به توضیح  صلاحیت سازمان قضایی نیروهای مسلح

 و به ارائه توضیحات پیرامون این سازمان پرداختند.


جدیدترین نظریه‌های مشورتی اداره‌کل حقوقی قوه قضائیه 129-5.jpg

 

 به گزارش پایگاه اینترنتی کانون وکلای دادگستری استان خوزستان به نقل از اداره کل حقوقی قوة قضائیه، این پایگاه به چند سوال حقوقی پاسخ داده که متن آنها به شرح زیر است: سؤال:احتراماً آیا ماده ۱۲۳ قانون مجازات اسلامی سال ۱۳۹۲ در مورد جرم محال شامل هر دو حالت آن می‌شود؛ یعنی ۱- ارتکاب اعمال مجرمانه تا انتها مانند تیراندازی به شخصی که قبلاً فوت کرده ۲- شروع به ارتکاب جرم محال یعنی شروع به تیراندازی به شخصی که قبلاً فوت کرده است؟


قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون کارآموزی وکالت/ نتایج آزمون در بخش آخرین اخبار و اخبار کار آموزی و اختبار قابل مشاهده است

لیست نهایی پذیرفته شدگان آزمون کارآموزی وکالت در کانون وکلای دادگستری استان خوزستان در بخش کار آموزی و اختبار و آخرین اخبار سایت منتشر شد.  مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام،تاریخ دقیق و نحوه پذیرش به زودی از طریق همین  پایگاه  اعلام خواهد شد.


نتایج آزمون کارآموزی وکالت اعلام شد

شرکت‌کنندگان در آزمون وکالت سال جاری می‌توانند برای مشاهده نتایج بر روی لینک سایت سنجش کلیک نمایند.

 


زمان و برنامه اختبار کتبی اعلام شد

بدینوسیله برنامه اختبارکتبی بهمن 93 بشرح ذیل اعلام میگردد:

1- شنبه                  04/11/93             آیین دادرسی مدنی

2- یکشنبه              05/11/93             حقوق مدنی

3- دوشنبه             06/11/93              آیین دادرسی کیفری

4- سه شنبه             07/11/93             حقوق جزا

5- چهارشنبه           08/11/93             حقوق تجارت

6- پنجشنبه            09/11/93             حقوق ثبت و امور حسبی

لازم به ذکر است که کلیه آزمون های فوق ساعت 15 آغاز می شود.


اطلاعیه کمیسیون ورزش

به اطلاع کلیه همکاران محترم وکیل و کارآموزان ارجمند می رساند، تیم فوتسال کانون جهت حضور در مسابقات جام استقلال کانون های وکلای دادگستری ایران به میزبانی استان کرمانشاه در اسفندماه 93 تمرینات آماده سازی خود را در سالن شهدای کارگر واقع در بلوار لشکر جنب اداره کار آغاز نموده است. لذا از کلیه آقایان همکار دعوت به عمل می آید روزهای پنج شنبه هر هفته رأس ساعت 15:30 الی 17 بعد از ظهر خود را به سرمربی تیم، آقای افشین زنگنه  معرفی و یا با شماره همراه 09123343308 تماس حاصل نموده و همکاری لازم را به عمل آورند.


آگهی انتخابات دوره هفتم هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری استان خوزستان

به اطلاع کلیه وکلای محترم عضو کانون وکلای دادگستری استان خوزستان می رساند که هفتمین دوره انتخابات هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری استان خوزستان در روز پنج شنبه ، مورخ 14 / 12 / 1393 از ساعت 9 صبح تا راس ساعت 20 همان روز در محل کانون وکلا واقع در اهواز – کیان آباد ، خیابان اصلی ، نبش خیابان دوم غربی پلاک 150 برگزار خواهد شد.همکاران محترم برای اطلاع از ضوابط و شرایط شرکت در انتخابات، ادامه مطلب را مطالعه فرمایید.


دفترچه سوالات آزمون وکلالت را از اینجا دریافت کنید

 

 

همکاران محترم و داوطلبان آزمون وکالت سال 93 می توانند دفترچه سوالات آزمون را از این بخش دریافت نمایند.


سوالات آزمون اختبار کانون وکلای دادگستری استان خوزستان

کلیه سوالات آزمون های اختبار سال های گذشته کانون وکلای دادگستری استان خوزستان را از این قسمت دریافت نمایید.

آزمون اختبار سال 82

آزمون اختبار سال 83

آزمون اختبار سال 84

آزمون اختبار سال 85

آزمون اختبار سال 90

آزمون اختبار سال 91

آزمون اختبار سال 92


ساعت سرور

پنج شنبه 09 بهمن 1393 7:47 ق.ظ

    آمار بازدیدکنندگان

    2
    315
    217271
طراحی وب سایت در اهواز: طراحی وب در اهواز - شرکت رادفان