آثار پژوهشی خود را منتشر کنید

اخبار و اطلاعیه ها

 

 

طرح اصلاح قانون آیین دادرسی کیفری به شورای نگهبان اAmir Kholoosi-7-74.JPGرسال شد

یک عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی  از تصویب نهایی طرح نهایی قانون آیین دادرسی کیفری در کمیسیون متبوعش خبر داد و افزود: این طرح به شورای نگهبان ارسال شد.محمدعلی اسفنانی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی با اشاره به جلسه امروز بعد از ظهر کمیسیون حقوقی گفت:‌ در جلسه علنی صبح امروز مجلس بنا شد که طرح اصلاح قانون آیین دادرسی کیفری به صورت اصل 185 در کمیسیون به تصویب رسیده و مستقیما به شورای نگهبان ارسال شود.وی همچنین از بررسی طرح اصلاح قانون حمایت از مالکیت صنعتی در این جلسه خبر داد و اظهار کرد: چند ماده از این طرح مورد بررسی قرار گرفت و به تصویب رسید.


 

اطلاعیه

بسمه تعالی

 

کانون صنفی وکلای دادگستری بازنشسته استان تهران

 

در اجرای مصوبه مورخ 93/09/10کمیسیون ماده 10 قانون فعالیت احزاب و جمعیت ها اولین جلسه مجمع عمومی کانون صنفی وکلای دادگستری بازنشسته استان تهران در تاریخ چهارشنبه 94/03/06 ساعت 10 صبح در محل کانون وکلای دادگستری مرکز طبقه چهارم (تالار اقبال )، به منظور : 1- تصویب اساسنامه 2- انتخاب اعضای هیات مدیره 3- انتخاب بازرسان تشکیل می گردد. بدین وسیله از کلیه همکاران بازنشسته و از کار افتاده دعوت می شود با در دست داشتن حکم بازنشستگی یا از کار افتادگی برای شرکت در اولین جلسه مجمع عمومی شخصاً یا با معرفی نماینده حضور به هم رسانند.

 

با احترام

 

هیات موسس کانون صنفی وکلای دادگستری بازنشسته استان تهران


اطلاعیه

از کلیه همکارانی که دارای تالیفات حقوقی می باشند دعوت می نماید که با ارسال عنوان کتاب تالیفی خود  با مشخصات کامل چاپ ،آثار خود را در معرض معرفی جامعه حقوقی در قسمت (کتاب های حقوقی) سایت کانون وکلا استان خوزستان قرار دهند.جهت اطلاعات بیشتر به واحد انفورماتیک کانون وکلای دادگستری خوزستان مراجعه فرمایید.

 


بیانیه بیست و چهارمین اجلاس اتحادیه کانون های وکلای دادگستری ایران (اسکودا)

بیست و چهارمین اجلاس اتحادیه کانون های وکلای دادگستری ایران در تاریخ ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت ماه با حضور اعضای هیات مدیره کانون های وکلای دادگستری سراسر کشور در فضای صمیمانه با حضور مهمانانی از قوای سه گانه در خرم آباد استان لرستان، تشکیل شد و پس از بحث و بررسی پیرامون مسایل جاری حوزه وکالت اعلام می دارد:
۱- استقلال وکیل و کانون های وکلای دادگستری میراث مدنی ارزشمندی است که حفظ آن موجب تضمین دادرسی عادلانه و اعتبار نظام دادرسی و ملی کشور است. هیات عمومی کانون های وکلای دادگستری با عنایت به اینکه لایحه جامع وکالت در فرآیند رسیدگی است بر ضرورت تدوین جامع و علمی و مطابق با موازین حقوقی و بین المللی در جهت حفظ استقلال تاکید نموده و هر گونه مقرره ای که ناقض استقلال باشد را مخدوش و غیر قابل قبول میداند.
۲- استقلال نهاد وکالت موجب حفظ حقوق شهروندان، ارتقاء عدالت قضائی، حق دفاع ملت و اعتبار بین المللی احکام صادره از محاکم قضائی ایران خواهد بود.
ادامه مطلب


 

همکار گرامی
جهت دریافت فیش های حق بیمه سال 94 به کانون وکلای خوزستان مراجعه نمائید.لازم به ذکر است که فیش های مذکور از طریق سایت www.hamivakil.ir نیز قابل پرداخت است.

 


قابل توجه کارآموزان آزمون ورودی سال 93

 

جهت صدور پروانه کارآموزی و عضویت در صندوق حمایت وکلای دادگستری (بیمه عمر و بازنشستگی) تحویل مدارک ذیل ضروری می باشد:

 

1-   کپی تمام صفحات شناسنامه – 2 سری

2-   کپی کارت ملی -2 سری

3-   عکس (رنگی ) – 1 قطعه

 

اطلاعیه مهم

 

از کلیه همکاران وکیل پایه یک درخواست میگردد جهت چاپ کتاب جدید اسامی وکلا ، تصویر کارت ملی و 2 قطعه عکس 4*3 به کانون تحویل نمایند.


 

اطلاعیه

 

قابل توجه همکاران محترم وکیل اعضای کانون وکلای خوزستان

با توجه به اینکه در سالهای اخیر یکی از مشکلات کانون ها در سطح ملی، عدم رعایت شئون حرفه ای وکلای دادگستری و احترامات آنان در مراجع مختلف رسمی و غیر رسمی از قبیل رسانه ها، روزنامه ها و صدا و سیما می باشد و حتی در برخی از مراجع قضایی و انتظامی کشور مشاهده می شود، مبادرت به تفتیش و بازرسی بدنی، کیف و تلفن همراه...
ادامه مطلب 

بیانیه کانون وکلای دادگستری استان خوزستان در حمایت از مذاکرات هسته ایImage result for ‫بیانیه‬‎

 

هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری استان خوزستان در حمایت از توافق هسته ای بیانیه ای صادر کرد که در زیر می آید: اینک که در پرتو رحمت الهی، عنایات حمایت و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و تحت نظر و راهنمایی رئیس جمهور حقوق دان، تیم مذاکره کننده هسته ای توانستند کشور عزیزمان را از بن بست مذاکرات و مشکلات بین المللی بیرون بیاورند و در فضایی فشرده و پر تنش سرانجام، عدم اطمینان و شک و تردید و ابهام را به اعتماد و اطمینان تبدیل نمایند، کانون وکلای استان خوزستان لازم می داند مراتب تشکر و سپاسگذاری خویش را از تیم مذاکره کننده هسته ای اعلام نموده و این اتفاق میمون و مبارک را پاس بدارد.

ادامه مطلب


ساعت سرور

شنبه 09 خرداد 1394 12:34 ب.ظ

    آمار بازدیدکنندگان

    6
    316
    327008
طراحی وب سایت در اهواز: طراحی وب در اهواز - شرکت رادفان