آثار پژوهشی خود را منتشر کنید

اخبار و اطلاعیه ها

 

 

اطلاعیه
رئیس کانون وکلای دادگستری خوزستان :وکلای عضو کانون خوزستان که در سازمان ها و نهادهای دولتی ،شوراها و یا شهرداری ها و ...استخدام می باشند،سریعا مراتب را به صورت خوداظهاری به کانون وکلا اعلام نمایند.

برای اطلاعات بیشتر لطفا کلیک کنید...

 


اطلاعیه

به اطلاع کلیه همکاران محترم می رساند پیرو مذاکرات واحد هماهنگ کننده امور رفاهی اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران با نمایندگی 353 مدیران خودرو، با اعطای تسهیلات جهت فروش اقساطی با شرایط 36 ماهه خودروهای ام وی ام (MVM) موافقت گردیده است . متن اطلاعیه ، شرایط و روشهای پرداخت را از لینک زیر دریافت نمایید.

 لطفی پور کد نمایندگی: 353
آدرس: تهران،میدان پونک،خیابان میرزابابائی،پلاک68
تلفن: 44407070
  وب سایت : www.mvmco.ir

لطفا کلیک کنید....


 برگزاری جلسه مشترک کمیسیون معاضدت وتسخیری کانون وکلا و مسئولین زندانهای استان با حضور رئیس و نایب رئیس کانون وکلای دادگستری خوزستان

 بناء به پیشنهاد کمیسیون معاضدت و تسخیری کانون وکلای دادگستری خوزستان در تاریخ 94/03/24 جلسه مشترکی با حضور آقای دکتر طاهری نسب رئیس کانون وکلای دادگستری و سرکار خانم نزاری  نائب رئیس کانون وکلای دادگستری با مسئولین زندانهای کارون ،اصلاح و تربیت و اداره کل زندانهای استان در محل کانون وکلا برگزار شد . ادامه مطلب   

                                                                 

اطلاعیه
از کلیه بانوان همکار که دارای حداقل پنج سال سابقه وکالت بوده و تمایل به فعالیت در کمیسیون بانوان دارند دعوت می شود جهت ثبت نام به دفتر کانون وکلا مراجعه نمایند.


اطلاعیه

از کلیه همکارانی که دارای تالیفات حقوقی می باشند دعوت می نماید که با ارسال عنوان کتاب تالیفی خود  با مشخصات کامل چاپ ،آثار خود را در معرض معرفی جامعه حقوقی در قسمت (کتاب های حقوقی) سایت کانون وکلا استان خوزستان قرار دهند.جهت اطلاعات بیشتر به واحد انفورماتیک کانون وکلای دادگستری خوزستان مراجعه فرمایید.

 


بیانیه بیست و چهارمین اجلاس اتحادیه کانون های وکلای دادگستری ایران (اسکودا)

بیست و چهارمین اجلاس اتحادیه کانون های وکلای دادگستری ایران در تاریخ ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت ماه با حضور اعضای هیات مدیره کانون های وکلای دادگستری سراسر کشور در فضای صمیمانه با حضور مهمانانی از قوای سه گانه در خرم آباد استان لرستان، تشکیل شد و پس از بحث و بررسی پیرامون مسایل جاری حوزه وکالت اعلام می دارد:
۱- استقلال وکیل و کانون های وکلای دادگستری میراث مدنی ارزشمندی است که حفظ آن موجب تضمین دادرسی عادلانه و اعتبار نظام دادرسی و ملی کشور است. هیات عمومی کانون های وکلای دادگستری با عنایت به اینکه لایحه جامع وکالت در فرآیند رسیدگی است بر ضرورت تدوین جامع و علمی و مطابق با موازین حقوقی و بین المللی در جهت حفظ استقلال تاکید نموده و هر گونه مقرره ای که ناقض استقلال باشد را مخدوش و غیر قابل قبول میداند.
۲- استقلال نهاد وکالت موجب حفظ حقوق شهروندان، ارتقاء عدالت قضائی، حق دفاع ملت و اعتبار بین المللی احکام صادره از محاکم قضائی ایران خواهد بود.
ادامه مطلب

 

اطلاعیه مهم

وکلای که تمایل به همکاری با کمیسیون معاضدت و تسخیری کانون جهت ارائه مشاوره به زندانیان شهرستان اهواز را دارند به واحد کمیسیون معاضدت مراجعه نمایند. 

اطلاعیه

 

قابل توجه همکاران محترم وکیل اعضای کانون وکلای خوزستان

با توجه به اینکه در سالهای اخیر یکی از مشکلات کانون ها در سطح ملی، عدم رعایت شئون حرفه ای وکلای دادگستری و احترامات آنان در مراجع مختلف رسمی و غیر رسمی از قبیل رسانه ها، روزنامه ها و صدا و سیما می باشد و حتی در برخی از مراجع قضایی و انتظامی کشور مشاهده می شود، مبادرت به تفتیش و بازرسی بدنی، کیف و تلفن همراه...
ادامه مطلب 

ساعت سرور

دوشنبه 12 مرداد 1394 2:51 ق.ظ

    آمار بازدیدکنندگان

    6
    74
    391271
طراحی وب سایت در اهواز: طراحی وب در اهواز - شرکت رادفان